Christmassy ASK! :]

27. prosince 2017 v 19:46 | Pythonissa |  About me

U otázek jsem vyjímečně nepsala kdy byla otázka položena, jelikož všechny otázky v tomto článku byly položeny v rozmezí čtyř dnů až jednoho měsíce. Je to tedy Vánoční ASK a už Vás nebudu zdržovat, přeji příjemné počtení. :)Aký najhorší darček si na tieto Vianoce dostal/a?💫🎄 - T I M E J K A
Moc netuším jak na otázku odpovědět. Já jsem dostala k Vánocům noťas (na který ještě čekám), tepláky a tričko s erbem Bradavic, což mě jako skalní fanynku HP opravdu moc potěšilo a následně jsem ještě našla pod stromečkem nějaké podprsenky a kalhotky, které perfektně sedí. Všechno je tedy praktické a vlastně přesně to, co jsem si přála a potřebovala. :) Nevím jaký dárek bych měla označit za nejhorš, tak žádný označovat nebudu.:)

~•Všetkým vám chcem popriať krásne Vianoce v kruhu svojej rodiny a priateľov, plné smiechu a radosti. 😍🎄🎁💖❄ - ✨Mirka✨
Já Ti, Mirko, moc děkuji za přání k Vánocům, ikdyž trochu opožděně. Neděkuji Ti jenom za krásné přání, ale i za ASKové otázky, které mi dáváš. Jsou super, originální a pozitivní. Taky se mi líbí, že si u svých otázek hlídáš zpětnou vazbu. Děkuji. :) Doufám, že jsi tedy měla kouzelné Vánoce jako já a přeji Tobě a všem zbloudilým návštěvníkům svého blogu všechno nejlepší do Nového roku 2018! A nezapomeňte, jak na Nový rok, tak po celý rok.

www.youtube.com/watch?v=pSg0VV1xRA4 hey guys, check out my new video? 🎅🏻🎄 - ʲᵒˢʰ™
www.youtube.com/watch?v=pSg0VV1xRA4 Ahoj Vy mladí, podíváte se na mé nové video? 🎅🏻🎄 - ʲᵒˢʰ™
Well, I can say that it is not that bad, but it is not my type of the videos. Sorry, mate. :]
Dobře, mohu říci, že to není tak špatné, ale není to můj typ videí. Promiň, kámo. :]

Čo si predstavíš pod slovom Vianoce? - ✨Mirka✨
Jako první si představím bramborový salát a celkově hromadu veškerého jídla, stromeček, světýlka, blikátka, klid, kouzla, zázraky a radost. :)

Obľúbené vianočné koláčiky? ♥ - ✨Mirka✨
Pokud se mě tedy ptáš na nějaké mé oblíbené cukroví, pak jsi mě dostala a nevím. Mám nějaké oblíbené vánoční recepty, ale vybrat jenom jeden...
Ale dejme tomu, že rumové kuličky nebo vosí hnízda by mohla vyhrát. Já jsem spíš na to slané. :P :P :P

Favourite Christmas movie? 🎄🎅🏻 - ʲᵒˢʰ™
Oblíbený Vánoční film? 🎄🎅🏻 - ʲᵒˢʰ™
That's a nice question but i really don't know how to answer, because I do not like to watch the movies too much. But probably the winner will be this one fairytale:
To je krásná otázka, ale opravdu nevím jak na ni odpovědět, protože se celkově nerada dívám na filmy. Ale vítěz pravděpodobně bude tato pohádka:


~•Otázka dňa: Rád/a dostávaš alebo radšej rozdávaš darčeky? 😍🎁🎄 -Sledujem 👑 - ✨Mirka✨
Pamatuji si, jak jsem někdy na základní škole (na druhém stupni) dělala prezentaci jenž se měla týkat věcí, které ráda dělám a naopak věcí, co nemám ráda. Tehdy jsem za moje veledílo dostala jedničku snad i podtrženou a myslím, že jsem tehdy spolužákům nastavila i docela vysokou laťku. Ale aby zde moc nesmrděla samochvála, jako první bod prezentace jsem právě uvedla, že mám ráda dárky. Nicméně nejen je dostávat, ale i dávat. Obojí je hezké, jak být obdarován tak dar někomu dát, pokud bych si měla vybrat jenom jednom zvolila bych dávání dárků a nemusela jsem nad tím ani dlouho přemýšlet. Pro mě je největším darem radost druhého a pokud jeho potěší něco, čím jsem se ho rozhodla obdarovat, já budu potěšena z jeho radosti a rozhodně neočekávám reciprocitu. Dárky se dávají bez nároku na opětování daru. Děkuji za otázku, jako každá otázka od Tebe byla boží a jinak já Tě sleduji už dávno. :)

Ako vnímaš Vianoce? Je to tvoj najobľúbenejší sviatok ako väčšiny ľudí, alebo naopak? Už máš nejaké darčeky pre niekoho, alebo aspoň vieš, čo by si chcel/a ty? - T I M E J K A
Vánoce vnímám jako svátky klidu, zázraků, radosti... ano, je to můj nejoblíbenější svátek, mám moc ráda Vánoce a vše co s nimi souvisí. Dárky jsem nekupovala úplně dopředu, některé s měsíčním předstihem, ale je pravda, že na doručení dvou balíčků ještě čekám a podle všecho si ještě chvilku počkám. Snad se kámoš nebude zlobit za poydní dárek. :) No já jsem vlastně dostala vše, co jsem si přála, jak jsem vypisovala výše, noťas, tepláky, tričko, podprdy, kalhotky... snad už mi chybí jenom ponožky. :)

Aké pocity v tebe vyvolávajú Vianoce? - ✨Mirka✨
Opět krásná otázka od Tebe, děkuji velice. Vánoce ve mě vyvolávají pocity jakéhosi klidu, kdy vím, že si přecpu pupek, na vše zapomenu a budu se dívat na blikající světýlka, která mám za oknem. A celkově... je to prostě kouzlo.

Docela to vypadá, jako kdyby mi otázky chodily jenom od tří lidí, když se tak dívám. :D :D :)
Každopádně když kliknete vždy u otázky na jméno tázajícího, otevře se Vám jeho ASKový profil. :)

A jak byste na otázky odpověděli Vy? Napište mi do komentářů. :)

Loučí se
Vaše
Pythonissa

 


Anketa

Věříš, že padající hvězda plní přání? ✨

Ano. 😊
Ne. 😁

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama