10 questions and 10 answers

5. listopadu 2017 v 20:51 | Pythonissa |  About me

Dušičky moje milované, máme zde další díl otázek a odpovědí. Pokud mi chcete položit nějakou otázku i Vy, učiňte tak bez váhání přímo TADY. Nejradši odpovídám na originální otázky, které jsou konkrétní a třeba se mě i přímo týkají. Snažím se samozřejmě odpovědět na všechny otázky, ale v tom kvantu to ani nejde a proto vybírám jenom nejlepší kousíčky a snažím se Vás pobavit.
A teď už k otázkám... nebo spíše odpovědím.📚Pythonissa = Pýtia = https://sk.wikipedia.org/wiki/Pýtia - Anonym, před šesti dny.
Jéé, tak to se mi moc líbí, to jsem nevěděla. Děkuji, moc pěkné. Abych řekla pravdu pořád se to drží původního významu, což je super. Děkuji, udělalo mi to radost. 🙂

📚Ako by ste definovali "slobodu" vlastnými slovami? - Anonym, před deseti měsíci.
Takové to když si děláte, co chcete v jakoukoli denní dobu si usmyslíte a nemusíte se z toho nikomu zpovídat, vysvětlovat proč, co, kde a s kým. Prostě když se můžeme řídit podle sebe a nemáme výčitky kvůli ostatním ani vůči sobě. Jen žijeme, jak si myslíme, že je pro nás nejlepší a posloucháme jen svůj vlastní úsudek, naše pocity a intuici.

📚Čoho si sa najviac bála v dectve? - Anonym, před deseti měsíci.
Mužů. Nesměli se ke mě ani přiblížit, když jsem byla malá. I když to byl strejda. Prostě jsem hned začala brečet a křičet. A taky psů - což mi zůstalo do dnes. Možná mi zůstal i ten první strach, akorát nekřičím nahlas.

📚Mrzí ťa niečo? - Anonym, před devíti měsíci.
Mrzí mě toho hodně. Stalo se co se stát nemělo a nestalo se co se stát mělo... klasika. Nicméně je důležité se nad to povznést. Kdyby nebyly chyby neměli bychom se z čeho poučit. Výsledekem chyb a "špatných rozhodnutí" by neměla být lítost, ale poučení! Slovní spojení jsem dala do uvozovek z důvodu myšlenky, která zní - žádné rozhodnutí nené špatné. Vše nás vždy posouvá někam, kde máme být. Jako lidé někdy potřebujeme nakopnout a když neposloucháme rady po dobrém... musí se stát něco, co nás posune správným směrem... k něčemu lepšímu. 🙂

📚Kde nachádzate pokoj? - Anonym, před deseti měsíci.
Jestli je tím myšlen klid, tak ten už jsem dlouho nenašla, no. :D

📚ahoj, proč máš soukromý IG? :( IG nemám,dívala jsem se na tebe přes počítač ne přes aplikaci. - Anonym, před šesti dny.
Ahoj, instagram mám soukromý hned z několika důvodů. Ze stejných důvodů ze kterých jsem smazala asi 300 fotek jak na instagramu tak na facebooku. Chtěla jsem všechny sociální sítě zrušit, ale naštěstí jsem se včas zastavila a sítě si uchovala už jenom kvůli blogu. Víte... bývalý přítel (rozuměj, on chtěl sex a já svatbu, jednoduše jsme si spletli adresy) mě našel na facebooku. Když odjel na na dva měsíce do Anglie, otevřel si seznam členů skupiny:"Češi a slováci ve Stoke on Trent" a jenom si prohlížel fotky. Věděla jsem, že půlka chlapů na facebooku jenom čeká na to, až tam nějaká dotyčná slečna přidá fotku v kalhotkách, podprdě anebo aspoň plavkách. Nenapadlo mě ale, že i obyčejné fotky v zimním kabátu na kterých se člověk usmívá... mohou posloužit jako nástroj k tomu, aby si jeden našel vhodnou vagínu na nějaké období. Hrůza.
Zprávy od mužů, kteří se chtějí seznámit, mi chodí každý den a většinou neodepisuji a když už odepíši akorát je odkážu do patřičných míst. Toto je první a rozhodně poslední případ, kdy jsem reagovala kladně... a snad proto, jsem teď vše blokla. Neříkám, že nebudu přidávat fotky, ale postupně, pomalu a více s rozumem. Nemám za potřebí, aby mě někdo oslovoval kvůli tomu, že mám aspoň trochu hezkej xicht, anebo hůř... kvůli tomu, že jsem majitelkou ženského pohlavní orgánu.
Každopádně jsem Ti moc moc moc vděčná za Tvé sledování, velmi jsi mě potěšila. Buď si můžeš instagram přeci jenom založit také (nemusíš přidávat fotky) a nic Ti neuteče, nebo můžeš jednou za čas poprosit kámošku a podívat se na moje nové fotky od ní.
Každopádně v budoucnu bude všechno zase veřejně dostupné, ale teď nikoli. Ještě ne. :)

📚Svěřuješ se mamce se svým soukromím? - Anonym, před 4 měsíci.
Ne. Snad nikomu se nesvěřuji se svým soukromím. :)

📚A čo keď človeka súdia neprávom, keď to on nespravil? Ako im to dokázať? - Klamárka, před sedmi měsíci.
Lidem se hodně těžko něco dokazuje a vyvrací. Slyší, vidí, cítí a říkají jen to co chtějí. Nechtějí slyšet, že se spletli a věci jsou jinak než si myslí... Pokud lidé soudí neprávem, jediná šance je nechat se odsoudit. Pravda se ukáže časem. Víte Boží mlýny melou sice pomalu, ale občas mají úžasnou akceleraci.

📚Vypíš + a - za tento tyzden 😊 - Každodenné otázočky, před sedmi měsíci.
+ spoustu nových článků na blogu
+ luxusní páteční nakupování (konečně mám nové botky)
+ dárek od spolubydlícího
/
- skoro celý týden pršelo
- prodavač mi vrátil špatně drobné a okradl mě skoro o libru a padesát pencí! :D
- přibrala jsem další kilo :D

Napsala jsem jen 3 body od každého, jinak by jich mohlo být až milion. :)

Plany na zajtra? - Každodenné otázočky, před sedmi měsíci.
Ráno jdu do práce, 6:36 mi jede autobus a 7:30 začínám pracovat až do šesnácti hodin odpoledne. Domů se dostanu tak za hodinku, najím se, udělám si pohodičku a snad po mě nikdo nebude nic chtít. :D :D :D

Děkuji všem za pozornost, snad se Vám článek líbil.
Máte taky svůj profil na ASK.fm? Hoďte mi link do komentářů. :)
S láskou
Vaše
Pythonissa
 


Komentáře

1 Jan Turon Jan Turon | E-mail | Web | 19. listopadu 2017 v 20:41 | Reagovat

No je to pestré...jak se říká klid najde člověk až v hrobě...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama