TAG! - Books.

21. října 2017 v 17:52 | Pythonissa |  TAG's

Našla jsem ZDE další super tag, který jsem musela vyplnit. Je kratší, ale celkem fajn. Dotazník se mi vyplňoval velmi lehce. Neváhejte a čtěte. 🙊😈Dělá se ti špatně, když čteš v autě?
Ano. Nemohu v jakémkoli dopravním prostředku (vlak je vlastně vyjímka) prečíst ani SMS-ku o dvou slovech, natož celou stránku z knihy...

Záložka nebo náhodný kus papíru?
Nevím proč, ale já nejradši používám jako záložku náhodný kus papíru. Nebo třeba obal od žvýkačky. Samozřejmě čistý obal. Asi je to pohodlnější... nebo mě používat záložky jenom nebaví.

Můžeš přestat číst kdekoliv?
Jasně, když je potřeba tak určitě. Nicméně si potom musím stránku přečíst znovu od začátku. Pokud nemusím vyloženě přestat číst hned v danou vteřinu tak dočtu k volnému řádku, konci stránky, konci kapitoly, obrázku... Prostě někam, odkud budu vědět, že mám zase začít číst.

Jíš nebo piješ během čtení?
Jojo, oboje, jinak by to nebylo pravé pohodlíčko. Pravdou je, že se mi sem tam povede nějakou stránku umazat čokoládou...

Jak často se podíváš na poslední stránku knihy?
Vždy. Nemohu odolat. Když dostanu do ruky knihu... zajímá mě konec. Absolutně pokaždé si z knihy přečtu zadní stranu. Ono se vlastně nedozvíte z té jedné stránky zase až tolik, pokud neznáte děj... Jen vidíte, jestli má kniha konec otevřený či naopak, jestli bude svatba nebo rozchod a náznak případného pokračování...

Pokud by si k narozeninám dostala knihu, kterou už jsi četla a nelíbila se ti, co by si dělala?
Zřejmě bych to řekla, že už jsem ji četla a nelíbila se mi, ale i tak bych byla za knihu moc vděčná, poděkovala bych a nadšeně ji znovu otevřela. Vše má totiž svůj smysl a dostat znovu knížku, kterou už jste četli a nelíbila jsem Vám... možná jsme v ní něco přehlédli. A nebo by se dalo s dárcem dohodnout a knihu vyměnit za ještě lepší... Vždy to má smysl.

Dokážeš přeskakovat stránky?
Moc ne. Zkoušela jsem přeskakování stránek ve chvíli, kdy jsem četla knihu, která mě nebavila. Například ve chvíli kdy jsem neměla co jiného číst a musím uznat, že ty stránky v pokračování příběhu mohou a pravděpodobně i budou chybět.

Děkuji za pozornost,
já se zatím loučím,
užijte si zbytek večera,

s úctou
Vaše
Pythonissa
 


Anketa

Věříš, že padající hvězda plní přání? ✨

Ano. 😊
Ne. 😁

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 21. října 2017 v 18:04 | Reagovat

Máme to podobně akorát já se nikdy nedívám na poslední stránku :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama