Halloween TAG!

28. října 2017 v 15:51 | Pythonissa |  TAG's

Vzhledem k tomu, že za chvilku tu máme Halloween, což je pro mě docela aktuální, když žiji v Anglii kde se tento svátek slaví hodně... rozhodla jsem se vyplnit tento tag. Našla jsem ho ZDE a budu ráda, když si tag taktéž půjčíte, vyplníte a následně mi odkaz pošlete do komentářů, ráda si Vaše odpovědi přečtu.

Pojďme na to!Oblíbený Halloweenský film? - Jaj, tak to nevím... Moment, jak se jmenovala ta komedie s Eddiem Murphym... Strašidelný dům! Hele asi to není úplně Halloweenské, ale jiný takový film neznám a Bůh ví proč, při přečtení otázky jsem si na něj vzpomněla.
V kolika letech si začla slavit Halloween? - Asi od doby, co jsem dorazila do Anglie, takže ve 20 letech. Mám pocit, že v Čechách se Halloween moc neslaví.
Nicméně akorát jsem si vzpomněla... když mi bylo asi 7 let, byla jsem s mamkou na nějakou Halloweenském večírku pro děti... byla jsem za čarodějnici a bylo to fajn, hrozně se mi tam líbilo.
Nejoblíbenější kostým? - Tak mě se líbí hodně mrtvé nevěsty, čarodejnice, upírky, zombice a tak dále. Líbí se mi dámské šaty upravené na toto téma.
Co budeš v letošním roce na Halloween dělat? - S lidmi na baráku, uděláme nějakou klasickou párty. Bez kostýmů, já se kdyžtak obmotám toaleťákem a budu super sexy mumie. Co rozhodně hodlám udělat, jsou nějaké strašidelné recepty. Inspirovat se můžete třeba zde.
Máš ráda strašidelné atrakce? - Záleží jak které, zase nesmí být strašidelné až moc. :D
Upíři VS. vlkodlaci? - Těžko vybrat. Blíž mám asi k upírům.
Oblíbené Halloweenské cukroví? - Zatím nemám žádné oblíbené.
Budeš zdobit dům? - Jenom decentně, nakoupila jsem nějaké hlouposti a zkusím trochu překvapit spolubydlící.
Nejméně oblíbený kostým? - Všechny kostýmy jsou super.
Máš někdy stejný kostým jak minulý rok? - Ne.
Věříš na duchy? - Ano.
Budeš se letos převlékat? - Ještě nevím, vážně to vidím maximálně na tu mumii z toaleťáku...
Budeš chtít vypadat sexy, srandovně nebo děsivě? - Nejlépe všechno dohromady.
Jaký je tvůj oblíbený Halloweenský blog? - Snad ani žádný takový neznám.
Jaký je tvůj oblíbený kostým z dětství? - Čarodějka.
Budeš koledovat? - Ne, to už se v mém věku nehodí, ikdyž vlastně proč ne, nějaké sladké by se mi hodilo. :D Pravdou je, že se mi v Británii hrozně líbí ten zvyk koledování, když vidíte malé dětičky jak chodí od zvonku ke zvonku s plastovou dýní v ruce a dostávají mňamky. Angličané hodně i zdobí své domy v tomto tématu. Klasické jsou nápisy na dveřích ve smyslu: "Keep out of there" a spoustu koster, pavučin a všech jiných blbostí okolo. Moc se mi to líbí.
Vyrazíš na Halloweenskou párty? - Jak jsem již psala výše, budu jednu pořádat, ale vzhledem k tomu, že další den jdu do práce na devátou hodinu anglického času... Tak to moc párty nebude, ale určitě se chci jít večer projít a nadýchat se atmosférou.
Jak vyzdobíš svůj dům? - Koupila jsem pár konfet, které rozsypu mezi talíře s občerstvením, svítící kostry, držáky na svíčku ve tvaru dýně a černé řetězy (myslím, takové ty řetězy jak se dávají na vánoční stromeček, akorát jsou černé).
Co je tvé oblíbené děsivé jídlo? - Olivy, ty jsou hodně děsivé.
Oblíbený horor? - Moc na horory nekoukám, ale "Prokletý ostrov" je srdeční záležitost.
Chystáš někoho vystrašit? - Ne, to asi ne, ale je to dobrý nápad, možná bych to mohla zkusit. Děkuju! :D
Věříš na duchy? - Ano.
Máš nějakou oblíbenou vzpomínku na Halloween? - Asi ten halloweenský karneval z dětsví, jež jsem zmiňovala ve mě probouzí nepříjemnější pocity.
Budeš vyvlávat duchy? - Ne. To bych nedělala ani na Halloween ani jindy. To se nedělá.
Jak si trávila Halloween v dětství? - Snad jen jednou ten karneval a normálně jsme měli doma výzdobu, klidně i vydlabanou dýni. Jednou jsem byla v tomto období i na táboře. Tuším, že to byl pouze nějaký prodloužený víken nebo tak, ale tehdy jsem si vydlabala svoji vlastní dýni a byla to nejhezčí ze všech, takže jsem vyhrála nějaké bonbónky a byla jsem spokojená.
Slavíte Halloween ve škole? - Nevzpomínám si, že bychom na škole nějak slavili Halloween. Veřím, že na základce jsme určitě kreslili dýně a tak podobně, ale žádné větší akce si nepamatuji.

Děkuji všem za pozornost u tohoto super tagu,
jak budete slavit Halloween Vy? :)
Hodláte také zkoušet nějaké strašidelné recepty, máte nějaký kostým? Povídejte, přehánějte.
A já jdu smolit další článek.
Zatím

Pythonissa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama