Blogerská výzva od Canli. :)

27. října 2017 v 21:51 | Pythonissa |  TAG's

Děkuji Ti, Canli, za možnost zůčastnit se této výzvy. Pokud Vás zajímají odpovědi i původní autorky blogové výzvy, naleznete je zde - KLIK.

Příjemné čtení a žádné povídání. :)🙈 Jak jsem začal/a psát blog?
Úplně první blog jsem vlastnila už ve 12 letech a začala jsem blogovat z důvodu šuplíku přeplněného básničkami a jinými příběhy, které jsem chtěla zkusit někde zveřejnit. Vidět reakce lidí a tak... Konkrétně tento blog jsem začala psát ze stejného důvodu. Zveřejnit tady pár svých děl, podělit se o své názory, zkušenosti, recepty, chyby, poznatky, někomu pomoci, poskytnout jiný pohled na věc... Je pravdou, že k předchozím blogům jsem se nikdy nehlásila svým jménem, kdežto k tomuto se hlasím až moc. A jsem za to ráda.

🙈 Proč píšu?
Básničky, povídky, jiné příběhy píši proto, že mě to hlavně baví, potřebuji se z něčeho vypsat a také potřebuji někde uplatnit svou fantazii. Blog píši z podobných důvodů. Vlastně z těch na vlas stejných.

🙈 Kdo je můj oblíbený autor?
J.K.Rowling!

🙈 Jaká je moje oblíbená kniha?
Harry Potter a... !

🙈 O čem píšu?
O všem. Obávám se, že má tvorba se nikdy nedala plně specifikovat.

🙈 Jak dlouho mi trvá napsat jeden článek?
Záleží jak dlouhý, ale standartně něco mezi 1-2 hodinama.

🙈 Už jsem někdy měl/a spisovatelský blok?
Vlastně myslím, že ho mám neustále. :D

🙈 Jaká je moje oblíbená citace knihy?
"Samozřejmě, že se to odehrává v tvojí hlavě, Harry, ale proč proboha by to nemohlo znamenat, že je to skutečné?" - Harry Potter a Relikvie smrti

🙈 Ví moje rodina/ přátelé, že píšu? Ne - proč ne? Ano - podporují mě?
Jak jsem napsala v jedné z předchozích otázek, tak se k blogu plně hlásím. Můžete vidět moji fotku v záhlaví, pravidelně sdílím nové články na sociálních sítích, takže ano, předpokládám, že to ví hodně lidí, ale zpětnou vazbu mám pouze od několik z nich. Většina komentářů a zájmu je převážně od cizích blogerů a blogerek. Každopádně přátelé, kteří mi zpětnou vazbu dali, mě v psaní podporují.

🙈 Označuju se rád/a za blogera?
Ano, jasně. Né každej umí napsat smyslupný text, který má mít víc jak tři slova.

🙈 Zkoušel/a jsem už někdy napsat knihu?
Ano... Tuším, že třikrát a pokaždé jiný námět... a aktuálně čekám na námět č.4. Knihu bych chtěla někdy v budoucnu vydat, moc bych si to přála.

🙈 Jaká je největší výzva, se kterou se setkávám jako blogger?
Pro mě je největší výzva to, že když už pod svým jménem vyjadřujete své názory, které se třeba liší od názorů většiny a vy musíte čelit té kritice, někoho kdo by nikdy nepřiznal existenci jiného názoru... klidně to může být právě i ta rodina nebo přátelé, kteří by mě mohli odepsat na základě něčeho, co jsem zde napsala... Je to prostě výzva... hlavní je se nebát.

🙈 Jaké jsou ideální podmíny pro psaní?
Prázdnej barák, postel, noťas na kolenou, kopec jídla, dostatek tekutin, cíga, seriál do pozadí a jde se na to!

🙈 Co mi blogování dalo a vzalo?
Nejsem si jistá jestli mi blog něco vzal...asi ani ne. Nicméně blogování mi dalo spoustu. A určitě mi toho ještě spoustu dá.

🙈 Moje oblíbené blogy, které čtu...
Baryn

Děkuji Vám všem za pozornost,
mějte se nádherně,
s úctou
Vaše


Pythonissa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama