A&Q

21. října 2017 v 19:12 | Pythonissa |  About me
Po delší době zde máme o5 sadu otázek a odpovědí. Snad se budete bavit. Upřímně já se vždy pobavím už jen při výběru z otázek. Mám ZDE na mém ASK profilu skoro 700 nezodpovězených otázek za ten rok a půl, tuším. Klidně mi pošlete nějaké otázky i Vy. Pokusím se odpovědět.


U koho nenavidiš keď ťa v spravach ignoruje alebo ti neodpisuje? - Anonym, před 11 měsíci.
Tak na tuhle otázku vím odpověď už strašně moc dlouho, ale neodpověděla jsem. Víte... když to vezmu kolem a kolem... tak je v mém životě jenom jeden člověk, který mě věčně ignoruje a mě vlastně pořád stejně mrzí a štve, že mi neodepíše...
Ale asi u nikoho jiného mi to vyloženě nevadí. Sama odepisuji na zprávy klidně po měsíci, proč by mě to mělo rozčilovat u ostatních. Ale asi celkově je člověk více nervózní, když je s někým na něčem domluvený a druhý... to má v pí**... ehm, neodepisuje.
Určitě znáte ten pocit, kdy Vaše drahá polovička neodepisuje, nezvedá telefony a vy nevíte, jestli někde chlastá, podvádí Vás nebo jestli ho neunesli mravenci do své podzemní říše.

Dokážete odhadnúť povahu človeka na prvý pohľad?👀👓 - Anonym, před 8 dny.
Ano. Díky syndromu HSP dokážu odhadnout mnohem více než jen povahu člověka na první pohled. Ale i tak se smím splést, bohužel.

Líbání, alkohol, kouření, hulení, sex, diskotéka, opilost do bezvědomí, koukání na porno, posílání nahých fotek, velká hádka s rodiči, útěk z domova, sebepoškozování. Za každou věc si dej 5 bodů, kolik máš? - ❤Pája Goč❤, před 2 měsíci.
Celkový výsledek je 50 bodů. Měla bych se stydět, co myslíte

Aký puding máš najradšej ? - Anonym, před 2 měsíci.
Banánový !!!

Zadaná? - Anonym, před více než rokem.
Ne, čekající na zázrak v který nepřestávám věřit.

What does the life you want to live look like? - Nitya Hemani, před 6 měsíci.
Thank you for this great question. Very nice.
The life I want to live is full of colors, cheerful people, spells, and especially there are no money.
I understand you can't imagine it... but the life I want is a fairy tale and I know that all thoughts can be realized. Everything is possible in mine own little world.

Děkuji Vám za tuto nádhernou otázku.
Život, který chci žít je plný barev, veselých lidí, kouzel a hlavně zde nejsou peníze.
Rozumím, neumíte si představit... ale život který já chci je pohádka a vím, že jakoukoli myšlenku je možné zrealizovat. Všechno je možné! V mém malém světě.

~Otázka dňa: Aké máš plány na víkend? 😍🎡 - ✨Mirka✨, před 7 měsíci.
Dnes jsem měla jít s kamarádem ven, ale ani se neobtežoval mi napsat, že z toho nic nebude. Zítra ještě volný den a podle počasí... asi budu zalezlá za počítačem a psát na blog. Stejně jsem tu skoro dva měsíce nebyla, je třeba vše dohnat.

Fotku so #snapchatfilter ? 😊 - Anonym, před 3 měsíci.
Ne, děkuji. Snapchat a ani snapchat filtry nejsou mým šálkem kávy.

Děkuji za pozornost,
mějte se a smějte se a vidíme se u dalšího článku.
S úctou,
Vaše

Pythonissa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama