10 things what I hate!

21. října 2017 v 22:17 | Pythonissa |  About me
O tomto článku přemýšlím už dlouho, ale nechtěla jsem ho psát jelikož má vlastně negativní nadpis... Měla jsem strach, jak by mohl působit. Nicméně teď si říkám, proč to vlastně nezkusit... Možná je nakonec pozitivní, když člověk ví co má a nemá rád.
Bavte se při čtení článku.1.) Nespravedlnost
- tu nesnáším nejvíc. Vždy mi začne rychleji bušit srdce a mám chuť zakročit...

2.) Bolest
- nesnáším, když mě něco bolí... a může to být i jen prkotina. Upřímně, mám z bolesti strach. Pracuju na tom, strach je jen součást EGA, které je možná dobrým sluhou, ale špatným pánem. Snad jednou můj strach pomine úplně, postarám se o to osobně.

3.) Mužské pohádky
- slečny určitě vedí o čem tu píši. Každá už jsme slyšela spoustu a spoustu pohádek, které slibovaly kouzelný, dlouhý, opravdový, láskyplný vztah, avšak nakonec jsme se dozvěděly, že jsme byly zneužity pouze k sexu, podvedeny nebo zjistily fakt o jeho bývalé manželce... a to ten, kdy manželka a dítě jsou až moc současní a reální.
Co na tom nesnáším nejvíce je, že těmto určitým týpkům, když už vidí, že to přehání, nemůže "rupnout" v hlavě a prostě narovinu říci:"No tak jsem Tě prostě chtěl jenom š*kat a teď běž domů." Oni to prostě musí dohrát až do konce...

4.) Hluk
- tento bod ani nebudu moc komentovat, už jsem ho několikrát zmiňovala v článcích o HSP.

5.) Nucení
- bytostně nenávidím, když mě někdo do něčeho nutí anebo mi řekne:"Já s Tebou počítala, takže musíš tohle, tohle a tohle taky." V tu chvíli mě člověk ztratí. Já totiž nemusím nic, jen platit daně.

6.) Hrabání se v osobních věcech
- to jsem si zažila celkem nedávno po dlouhé době. Když jsem byla s bývalým přítelem, bydlela jsem asi dva týdny u jeho rodičů. Měla jsem tam na zemi hromádku s oblečením, které bylo vyprané až na vrchní tričko a tepláky, které jsem nosila na doma. Jednou jsem přišla z práce a moje věci zmizely... Přišla za mnou matka mého bývalého a oznámila mi, že by se mi sice jako ve věcech nehrabala, ale že poznala nošené oblečení a rozhodla se ho vyprat. Vzhledem k tomu, že jsem vše našla vyprané, usušené a složené na hromádce - jeden se za to nemohl úplně naštvat, že jo. Následně mi záhadně mizely věci z jedné kabelky... a objevovaly se v druhé kabelce. Nejdřív jsem si myslela, že blázním a nevím, kam věci dávám... následně se mi však náhrdelník z ledvinky dostal do kabelky, kde nikdy v životě nebyl. Byl zapnutý v nejmenší kapsičce ledvinky a nevzpomněla jsem si na něj pěkně dlouho... dokud jsem ho nenašla v kabelce. Poslední kapka samozřejmě byla, když jsem ve vesnici svého bývalého byla pracovně (jako certifikovaný prodejce od RWE - INNOGY), sepsala jsem zde smlouvu. Za smlouvu byla provize 1200,-Kč. Záhadně mi zmizela z desek už ten den, co byla sepsána.
Přítel mi nikdy nevěřil, že by mi jeho maminka sáhla na věci. Já nepochybuji. Smlouva byla pečlivě zavřená v deskách, od zákazníků jsem šla hned k přítelovým rodičům domů a následující den ráno jsem se stěhovala. Ani tak jsem přítele nebyla schopná přesvědčit o tom, že mi smlouvu musela vytáhnout z desek jeho matka. Protože - "moje maminka by to neudělala, ta by Ti nesáhnula na věci, myslím, že ani nepozná jak vypadá nějaká smlouva."
A to nemluvím, jak mě rozčílily její kecy, když jsem v pátek (v den kdy zmizela smlouva) ze dvou navolaných schůzek došla jen na jednu a tam jsem se, po sepsání a řádném uzamčení smlouvy, ožrala jako hovado společně se zákazníky (v této brandži to není až tak zvláštní - naopak). Začala mi vysvětlovat, že vlastně nepracuji, jak nemá ráda podomní prodej a že jsem vlastně měla dojít i na tu druhou schůzku, abych měla víc peněz. Následně mi z desek vytáhne smlouvu za 12 stovek. A já jsem prej divná.
Btw.: Podomní prodej (door to door) znamená, že máte nějakou nabídku v ruce, ať už je to elektřina, plyn, voňavky, vysavače... a chodíte dveře od dveří, zvonek po zvonku a nabízíte svůj produkt. Pokud si navoláte předem schůzku a následně na ni jdete - NEjedná se o podomní prodej.
To jsem se trochu rozkecala, ale muselo to ven. Snad jste to přežili ve zdraví.

7.) Zelenou
- myslím ten alkohol.

8.) Vstávání brzy ráno
- a kdo ne.

9.) Zpěv ptáků po ránu.
- nezpívat, nemluvit, nedýchat!!!

10.) Lidi, kteří Tě jeden týden bezmezně milují a druhý týden by Ti šli po krku.
- známe asi všichni. Nevím, jestli to je přetvářka nebo jsou ti lidé tak hloupoučcí, že tak rychle změní názor z jednoho extrému do druhého... Já Vám nevím a asi je mi to i jedno. Jejich chyba.

Děkuji Vám za pozornost u tohoto experimentálního článku,
nyní musím jít trochu poklidit, pustím si nějaký film a půjdu spát. Což mě přivádí na otázku - nemáte nějaké tipy na filmy? Já jsem včera zkouknula Temnou věž a Kruh (ne ten horor) a oboje mohu jenom doporučit.
Vaše Tipy na filmy mi tedy pište do komentářů a vidíme se zase zítra.

Dobrou noc, zlatíčka.

Loučí se
s úctou
Vaše
Pythonissa
 


Komentáře

1 niki-chan niki-chan | Web | 26. října 2017 v 20:25 | Reagovat

Tak to hrabání cizích v mých věcech bytostně nesnáším také.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama