What if... TAG!

17. srpna 2017 v 4:40 | Pythonissa |  TAG's

Uběhlo sotva 24 hodin a my tu máme další tag. Tento "tag" se týká takové té časté větičky, která zní: "Co by, kdyby..." a já mám momentálně hodně času, pokusím se být tedy nejen vtipná, ale i se trochu rozepsat, ať máte co číst, no ne.
... a teď už k věci!🌈 Co kdyby... jsi byla na jeden den mužem?
WoW. No tak takováhle myšlenka už mě párkrát napadla, určitě bych jako první pokoumala nádobíčko tam dole. Matně si teď tak vzpomínám, že jsem na podobnou otázku odpovídala ASK.fm... Víte, myslím, že koumání mužských pohlavních orgánů by mi na nějakou chvilku stačilo. Chápu, že takhle to zní asi divně, jenže mě vždycky mrzelo jak si kluci mají s čím hrát a holky v podstatě ne. Lidi, chápeme se jo. Taky by mě zajímalo mužské myšlení... je pro mě vícE zajímavé než to ženské... ženskému myšlení, jako žena, víceméně rozumím, co se týče mužů... je to fascinující. Tedy občas. Jasně, jsou to blbečci, ALE něco na nich je. V neposlední řadě bych ve své mužské podobě chtěla zkusit sex se ženou. Jak to asi prožívají, hmmm...

🌈 Co kdyby... jsi měla jenom jedno přání?
Jedno přání? To je přeci strašně moc. Mám přání, mám. Nemohu však přání vyzradit, tak se nesplní... :]

🌈 Co kdyby... jsi si mohla vybrat v jaké době by jsi chtěla žít?
Já neustále říkám, že jsem se narodila ve špatné době. Tato doba je na mě moc rychlá, nestíhám udržet krok... chtěla bych se narodit dřív. Méně techniky, více lásky.

🌈 Co kdyby... jsi si mohla vybrat jak budeš vypadat?
Já jsem sama do sebe hrozně zamilovaná. Zní to divně. Chápu. Ale opravdu. Mě se i líbí ženy, které mi jsou vzhledově podobné (malé, roztomilé, usměvavé...) a moc se líbím i já sama sobě. Když projdu kolem zrcadla (stačí mi i vitrína nějakého obchoďáku) říkám si: "To je kočka, dala bych si říct."
Občas jsou tmavší chvilky - prostě ženská, věčně nespokojená, avšak přesně tato zkušenost je jednou z věcí, kterou chci naučit i zbytek světa - mít rád nejprve svou osobu a pak až všechny ostatní.
Zajímá-li Vás jaké části svého těla občas nemám ráda - znáte to, taková ta rána, kdy se necítíte dobře v ničem a prostě Vám to nesluší, vlasy si nechtějí lehnout kam mají a tak dále - tak přesně v takových situacích přijde na přetřes můj nos, který je zbytečně veliký, prsa co jsou naopak zbytečně malá a lýtka, která jsou k mé postavě nepochopitelně obrovská. Ale nebojte, i tak jsem k nakousnutí.

🌈 Co kdyby... jsi si mohla zakázat jednu věc na světě?
Chtěla bych toho zakázat více, ale jestli jenom jednu věc... zákazala bych plýtvání jídlem1 Myslím celkově. Lidé hodně nakoupí, aby 2bylo všeho dost2 a pak to prostě vyhodí... No co, však 2se to nesnedlo2... a jde se z vesela nakoupit kupa dalšího jídla...
Toto je pro mě trochu citlivější téma, určitě se k němu brzy dostaneme a rozebereme v článku trochu více.

🌈 Co kdyby... jsi na týden mohla být celebritou?
Týden? Na týden? Na jeden týden? WoW!
Zní to trochu jako můj ZATÍM nesplněný sen... určitě bych si to suprácky užila i za ten jeden týden. Určitě bych hodně fotila, točila, cestovala...

🌈 Co kdyby... jsi mohla být zvířetem?
Kočka.
Já si myslím, že jsem i v minulém životě kočičkou byla. A myslím, že mi to nikdo nevymluví, mám na to pádné argumenty. :D Nicméně ještě by mě lákalo být ptáčkem zpěváčkem... roztáhnout křídla a odletět...

🌈 Co kdyby... jsi mohla jet kamkoliv by se ti zachtělo?
Hned, teď, okamžitě?
Je hodně míst, co chci vidět... ovšem Paříž je už dlouho jasný vítěz.

🌈 Co kdyby... jsi uměla číst myšlenky?
Další moje malé přání, ještě by bylo fajn být k tomu neviditelná a nic mi nechybí. Umět číst myšlenky by mi hodně pomohlo vše lépe pochopit a konečně bych získala milióny odpovědí na všechny své otázky...

🌈 Co kdyby... jsi si mohla vybrat jekékoliv povolání?
Herečka.

🌈 Co kdyby... jsi měla rok prázdnin?
Co kdybych vedla takový život ze kterého nepotřebuju prázdniny ani dovolenou?...

🌈 Co kdyby... jsi si mohla vzít na dovolenou jenom tři věci?
Jako první bych si chtěla vzít nějakého člověka s sebou. Nevím koho. Kdo by jel, tak toho bych vzala. Poté zřejmě peníze, jelikož by bylo třeba si spoustu věcí dokoupit a dobrou náladu.

🌈 Co kdyby... jsi se mohla zbavit jedné tvojí zlé vlastnosti?
Pracuji na svých špatných vlastnostech a uvědomuji si je. Mou nejšpatnější vlastností by mohlo být, že se nechám velmi lehce vykolejit nebo rozhodit, chcete-li a následně neumím s tou informací pracovat, respektive už je pro mě těžší se uklidnit a dostat zpět do normálu. Může to trvat i několik dní... ale pracuji na tom. Možná v pozdějším vydání.

🌈 Co kdyby... jsi si mohla koupit cokoliv na světě?
Cokoliv, fakt? Nic mě nenapadá...
Zmrzlinu pro všechny!!! Dvakrát!

Děkuji všem za pozornost, jste zlatíčka, snad jste se pobavili. Já už musím zamířit směr postel, protože jsou skoro 4 hodiny ráno... nicméně se těště na spoustu nových článků zítra - už dneska vlastně.
Opatrujte se,
s přáním kouzelné noci
se loučí
Vaše
Pythonissa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama