Questions and answers - ASK.fm

5. června 2017 v 12:30 | Pythonissa |  About me

Rozhodla jsem se, že zde odpovím na pár askových otázek. Pár jsou sice dva, ale já snad stihnu zodpovědět více otázek. Můj ASKový profil můžete naleznout přímo zde.

Nebudeme to zdržovat a...


... jdeme na to:

Aké sú naše duše? Rozpíš sa. - Myšlienky jedného dievčaťa​
Duše je podle mě ta nejčistčí energie, jaká může být. Duše... duše není nikdy ničím poskvrněná, čistá, lehká, jen se vznáší a netrápí ji ani jeden z našich pozemských problémů... Duše je naše podstata, nemůže umřít, nemůže jen tak zmizet... duše, která chce pomáhat a netouží po ničem pozemském... Podle mne jsou všechny duše na světě stejné... rozdíly mezi námi vznikly až s penězmi, závistí a díky spoustě dalším věcěm, které duši nevyživují. Nicméně je pravdou, že myšlenka a představa tohoto prvopočátku - myslím tedy duše jako takové - velmi úsměvná záležitost, co myslíte.

Který citát tě nejvíce vystihuje? - Anonym
Nejsem tím, co si o mně myslíš, že jsem. Ty jsi tím, co si o mně myslíš.

VYBER a prosím si tiež DÔVOD: Kraťasy x sukňa Matematika x Slovenčina Dlhé vlasy x krátke vlasy Večer x ráno Svetlo x tma iPhone x Samsung Šaty x sukňa - Myšlienky jedného dievčaťa​
🌹 Výběr mezi sukní a kraťasy... neumím asi vzbrat. Záleží na momentální náladě a já nemám problém ani se sukní, natož s kraťasy.
🌹 Beru to tak jakože - Matematika x Čeština... a v porovnání s matematikou bych zvolila klidně i mandarínštinu, takže jasný Český jazyk.
🌹 V tomto výběru také neumím příliš vybrat... kráké vlasy jsou praktičtější, jeden se v nich nepotí, já osobně se v nich cítím lépe a je příjemnější když Vás někdo hladí v krátkých vlasech než dlouhých, na druhou stranu s dlouhými vlasy máte více možností "jak se učesat", vypadají na ženských lépe než krátké a dají se po ostříhání prodat na paruku, nuže - v tomto případě opět nevím, jak se rozhodnout.
🌹 Večer nebo ráno... neumím takto vybrat, záleží s kým konkrétní ráno nebo večer trávím.
🌹 Rozhodně světlo!
🌹 To je jasný - ani jedno, ani druhý.
🌹 Šaty asi spíš než sukni. Přecejen jsou šaty více princeznovské.


Děkuji všem za pozornost
a brzy se opět vidíme.
S láskou Vaše

Pythonissa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama