10 special facts about me x4

8. června 2017 v 16:31 | Pythonissa |  About me

Možná, že láska spočívá v tom, že Tě jemně dovedu zpátky k Tobě samotnému.
Ne k tomu, kým Tě chci mít, ale k tomu, kým opravdu jsi. - Antoine de Saint-ExupéryJeden si takhle vyrazí do knihovny, má vážně dobrou náladu, dojde do knihovny a nálada je ten tam. Jako proč? Nechápu.
Tenhle svět je na mě asi vážně moc složitej, každopádně máme tu další pokračování divných faktů o mě a další desítka je přímo zde:

🎉 Když si umývám ruce, nesnáším na nich zbytky mýdla. Ruce si vodou oplachuji velmi velmi dlouho, klidně i 5x za sebou. Opláchnu je, utřu a přejedu si po dlaních, abych cítila šťopičky mýdla. Většinou je cítím a ruce si oplachuji horkou vodou znovu. V Anglii je to trochu problém, mají zde dva kohoutky, z jednoho teče vařící a z druhého úplně studená voda. Oplachování trvá o to déle. No, hlavně že nemám na rukou mýdlo.

🎉 Mám hrozně ráda kyselé věci, snad už odmala... ale v čem bych se měla krotit, je citrón nebo citrónka do čaje. Mám aspoň jistotu, že mi můj čaj nikdo nevezme, protože by ho nikdo nedokázal vypít, nicméně občas už se bojím sama o sebe a říkám si, že jeden citrón na jeden čaj, kterých však vypiju denně několik není úplně košér. Všeho moc škodí. Ale mě tak ten čaj vážně chutná, krucinál.

🎉 Jsem drzá, nepříjemná a nerespektuji autority. To možná není až tak divné, ale já to občas ženu do extrémů. Víte, pokud se mi něco nelíbí, urazí-li mne něco, pak můžete být třeba ředitel zeměkoule, sklánějící se těsně nad hrobem, ale myslím-li si o Vás, že jste idiot - dozvíte se to! Předemnou by se ani prezident neschoval. Ne, ne, ne a ne.

🎉 Co se týče čištění zubů, no tak jasně, zuby si čistím, ale občas se mi dělá z pasty vážně špatně. Je to hlavně po ránu, pokud vstávám o půl 6 a v 6 mi už začíná směna. Myslím, že je to dědičné, mamka po ránu také vždy vydávala prazvláštní zvuky z koupelny. Pokud mám dost času na probrání jsem v pohodě, pokud ne, je to boj.

🎉 Jsem bisexuální. Tohle není tak divný fakt pro mě osobně, ale pro někoho by mohl být. Není co dodat. Děvčata - klik.

🎉 Bojím se žab. Mám z nich panickou hrůzu. A je mi jedno, že žabička mi v podstatě nemůže nic udělat, moje noční můra je to, že by na mě i jen skočila. Prostě žáby nebrat.

🎉 Pořád čekám na svůj dopis z Bradavic. Myslím, že sova s mým přijímacím dopisem zabloudila.

🎉 Občas chytám tik do levého oka. Je to speciálně ve chvílích, kdy mě někdo (něco) vykolejí. Když se tik objeví, tak ho můžu ovládat. Mohu ho zastavit, mohu v něm pokračovat, určit intenzitu "mžikání", však nemohu ho sama vyvolat. To samé se mi dříve stávalo i s levým koutkem úst, ale mé rty už byly pár let bez tiku, takže... o jednu superschopnost méně.

🎉 Povídám si s elektronikou. Hlavně když nefunguje. Něco ve stylu:" Hele telefonku, teď Tě dáme pěkně nabít, pohladíme Tě, zrestartujeme a teď už bys mi mohl broučku prosim Tě moc pěkně přehrát díl Comebacku?"

🎉 Pokud nemohu najít ponožky stejné barvy a tvaru - nějak je namixuji. To přece nevadí, že jedna je bílá kotníková a druhá je do půli lýtka s barevnými proužkami.

Nevím, jak moc se Vám fakty zdáli divné nebo ne... každopádně mě už v knihovně běží poslední půl hodinka, a nezbývá mi tedy nic jiného, než se s Vámi rozloučit.
Přeji Vám nádherný den.

Pythonissa

 


Komentáře

1 Luma’il Luma’il | Web | 10. června 2017 v 19:49 | Reagovat

Třeba bisexualita mě ani neudivuje, takových žen je dost. :)
Moc se mi líbí tvoje řešení ponožek a pivídání s elektronikou. :D
Třeba ten dopis z Bradavic ještě přijde. :)
To musí být velký problêm s tím čištěním zubů. O_O

2 Lukas Lukas | Web | 17. června 2017 v 13:03 | Reagovat

zdravím...

[1]: ani mne "bis" neudivuje - není to přeci nic špatného :-|

3 pythonissa3 pythonissa3 | E-mail | Web | 19. června 2017 v 18:22 | Reagovat

[2]: Jistě, špatného na to není vůbec nic. To je víc než svatá pravda. :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama