"Zkouška ohněm"

27. března 2017 v 16:37 | Pythonissa |  Topic of the weeks

Po dlouhé době jsem skoro zatleskala při pohledu na téma týdne. Líbilo se mi i to minulé, ale ne až tak moc.
Nebudeme to zržovat a pojďme se trochu ohřát... 🔥🔥🔥Teoreticky za zkoušku ohněm můžeme považovat vše při čem se nám na čele objeví kapičky potu... Abych byla upřímná pro mě taková hodina matematiky na škole bylo něco mnohem víc než zkouška ohněm. Spíš jakoby mě dali do kotle s vroucí vodou, přihodili pár polínek a nezapomněli na pokličku.

Za "zkoušku ohněm" považuji cokoli od maturity přes společné bydlení s novým partnerem až ke ztrátě něčeho nebo někoho. Něco z čeho máme strach, ale v podstatě to stejně musíme udělat anebo tomu přinejmenším nemůžeme zabránit.

🔥 Zkouškou bychom si měli projít ať už ji splníme, či nikoliv.
Pointa zůstává v tom, že taková zkouška vodou, ohněm nebo klackem nás má někam posunout. 🔥

nikdo neví kam. V dobrém, ve zlém... přinejmenším se dozvíme pravdu. Možná neprojdeme u maturity, přítel bude strašný prase a nebude se s ním dát žít, ztratíme někoho pro koho jsme žili... Na to už můžeme reagovat. Akce vyvolává reakci. Je jen na nás jak s novou informací, pocitem, výsledkem, naložíme. Výsledek nebo nové zjištění by mohlo být negativní, však my rozhodujeme co z něj uděláme v našich rukách.

Asi by se dalo polovině zkouškám vyhnout. Ale nedoporučuji.
Vzdávat se nedává smysl. Jsou záležitosti, kterým se nevyhneme a je úplně jedno jestli jsme byli celý rok hodní.
Směle do toho.

Já osobně mám zkoušky ohněm ráda. Občas se sice cítím vážně mizerně... jenže nasledně člověk otevře o něco víc oči s jiným pohledem na svět a zjistí, že - to je ONO.
Každý člověk se musí vyvíjet. Je potřeba občas dostat za uši, ale vždy se dá každá zkouška čímkoliv zvládnout a proměnit v něco kouzelného.

Opět přemýšlím, jestli je ještě něco k dodání... nemohu na nic přijít, ale předpokládám, že zítra mi přijde na mysl celá škála nápadů, které jsem mohla pro tento článek využít. Co už zbývá. Počkáme do zítra.

Lidičky, mějte se nádherně, děkuji Vám za klik na můj blog a přečtení článku. Snad se vrátíte. 💕
Loučí se

Vaše

Pythonissa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama