10 special facts about me x3

13. března 2017 v 21:18 | Pythonissa |  About me

Tak jo, máme tu dalších 10 divných faktů o mě. Vždycky mě jich napadne spousta a když je pak jdu psát tak... ticho po pěšině, jak se říká. 😎


Ale něco snad zvládnu vymyslet, tak tedy...:

🍺 Mám hodně jedinečný styl chůze. Lehko zapamatovatelný a už z dálky každý ví, kdo to zrovna jde. Nakláním se ze strany na stranu jak... nevím ani k čemu to přirovnat. Možná to souvisí s tím, že jsem dřív byla silnější, netuším.

🍺 Když přecházím silnici, vždy se rozhlížím na obě strany. Ať je to slepá nebo jednosměrka. Od doby co žiju v Anglii už se tuplem dívám na obě strany silnice, protože fakt netuším z jaké strany může něco vyjet. Hlavně já mám velkej respekt z aut. Nemám řidičák a auto je pro mě jen velká plechová věc, která mě může celkem slušně znehodnotit obličej, takže... asi tak nějak. A většinou se na obě strany podívám 2x - 3x. Počet rozhlédnutí snižuji zároveň s tím jak danou cestu znám.

🍺 Když si dělám kafe, je to spíš takové mlíčko s příchutí kávy. Vody si dám opravdu jen trochu a zbytek mléko. Kafe a mléko by se míchat nemělo, ale naštěstí já kávě až tolik neholduji. Pohodička.

🍺 Divný třeba je, že tepelně upravenou papriku prostě miluju, ale syrovou už ji úplně nemusím. Chci napsat - vůbec nemusím.

🍺 Plastové lahve většinou otevírám zubama. A jo, není to úplně cool. :]

🍺 Nepoužívám make-up v podstatě vůbec. Poslední dobou mi přijde, že to je opravdu hodně divná věc. Některé z mých kamarádek nejsou schopné pochopit, že si nemaluji obličej. Nechci se vyjadřovat víc, protože jeden z dalších článků bude "10 důvodů proč nepoužívám make-up".
Nemyslete si, já se velmi ráda namaluju, když je kam a proč, ale... :) :) :)

🍺 Nejlépe se mi pije z půllitrových korbelů. Chápeme se. Narve se tam toho hodně, člověk to nemusí jít hned doplnit a zkrátka se z nich pohodlně pije. Konkrétně i třeba na rum s colou mám nejradši půllitr. Nejlepší je samozřejmě když se mok nalije až do vrchu, ale tak nemusí být, pouze se z nich pohodlně pije, že jo.

🍺 Některé oblečení mohu nakupovat v dětském oddělení, ale to není až tak divné.

🍺 V mém bytě mám zavěšené na zrcadle pouta hned vedle kartiček s andělskými afirmacemi. Vypadá to, jakože se to trochu tluče, ale nikoli.

🍺 Při masáži chodidel mi nikdo nesmí sahat na prsty. Jenom vlastně bratránek se jich mohl dotknout a mě to nevadilo. Nikomu jinému se to zatím nepovedlo. Nemám šajnu proč.

Dobrá, to by bylo dalších 10 divných faktů o mě. Uznejte Vy jak moc jsou divné nebo ne a já se zatím loučím. Mějte se nádherně
s úctou
Vaše

Pythonissa

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama