💙 HAPPY NEW YEAR TO EVERYONE 💙

1. ledna 2017 v 1:44 | Pythonissa |  Diary

Skoro jsem to nestihla, ale snad si nemyslíte, že bych Vás připravila o svůj novoroční projev...
Uvědomuji si, že většina čtenářů je z České republiky, takže už máte 50minut po půlnoci, ale mě zbývá ještě 10 minut do půlnoci. Tak či tak, podstatou článku je přání všeho nejlepšího při vstupu do dalšího roku a to tedy do roku 2K17!

Všem (a když říkám všem tak myslím opravdu úplně všem) přeji ten nejnádhernější vstup do roku 2017. Nezapomeňte, že jak na Nový rok, tak po celý rok a věřte tomu, že bude lepší než ten minulý, pokud se budou snažit i naše současná já být lepší než ta minulá. Zázraky se dějí, kouzla fungují a mír na planetě i v našich srdcích je možný. Všechno nejlepší do Nového roku, přátelé a kamarádi.

Silvestr je hodně magický den. Přelom roku. Silné věci...
Je super se s něčím loučit, zároveň něco vítat a smět pocítit naději... Já vím, zase to beru jenom pocitově. Ale vy to necítíte ?
Pravdou je, že na Silvestru nemám ráda petardy a ohňostroje. Na druhou stranu prskavky úplně zbožňuji. Ohňostroje a rachejtle mám také ráda, vlastně se mi líbí ten světelný jev, který vytvoří... Ale ten zvukový jev, tak to už není nic moc. Jako malá jsem se ho bála a trochu mi to zůstalo. Petardy bytostně nesnáším. Malá věc, která udělá strašný hluk a bez většího smyslu...

Tak to máme jenom kraťoučký článeček jako úvod do Nového roku 2K17. Já jsem opravdu unavená, jdu se věnovat sama sobě v tento magický den a Vy se bavte nejlépe jak můžete.

💙 HAPPY NEW YEAR TO EVERYONE 💙
 


Komentáře

1 packer packer | 1. ledna 2017 v 14:52 | Reagovat

tebe tiez vsetko dobre prajem..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama