Today is the right day to meditate!

29. prosince 2016 v 12:35 | Pythonissa |  Diary
Zdravíčko, přátelé a kamarádi.
Copak máte dnes v plánu?
Dnes jsem měla nutkavou potřebu napsat článek, ale říkám si - co je to vhodné, přesněji řečeno, co bude ta pecka, která všechny ohromí? Asi jsem na to přišla a pro jistotu i otestovala na vlastní kůži...

Dnes je super den na meditování. Nemusíte si pouštět ani hudbu nebo vyhledávat řízenou meditaci. Opravdu Vám jen najít si klidné místo, zavřít oči a naslouchat svým pocitům. Také nemám poslední dobou moc času meditovat, ale ono opravdu stačí 5minut.
Velmi ráda bych Vám jednu meditaci teď doporučila. Domeditovala jsem před chvilkou a ještě jsem plná dojmů a pojmů. Je mi lépe, vážně.
Ona meditace trvá cca 15minut. Na začátku jsem plakala, stačila jedna otázka a obrazy v mé hlavě nevěděli kam dřív skočit... Bylo to silné, ani jsem nečekala až tak mocnou reakci od svého vnitřního JÁ. Ale je to dobře. Protože za konečný pocit té úlevy mi to opravdu stálo. Zkuste to také.
Meditace, kterou Vám doporučuji, je pro ženy, ale jak jsem psala, nemusíte si pouštět vůbec nic a nebo zapátrejte po internetu. Stačí si najít i jen nějakou fajn uklidňující hudbu. Prožijte svoje pocity. Končí jeden rok a druhý začíná. Nemusela bych ani vykládat karty na to aby mi došlo, jak je logické propustit vše staré právě teď. Nejen logické. Dokud neodejde staré, nemůžeme přivítat nové. Je proto vhodný čas právě dnes!!!
Blanka Chakoshpour a Doreen Virtue jsou dámy o který se tu ještě určitě budeme bavit. Pokud kliknete na jednotlivá jména, můžete se dozvědět něco dřív už před vydáním mého článku. Předpokládám, že jste totiž zvědaví. :]
Mějte se tedy zatím nádherně a užívejte krásného dne. :]
Děkuji Vám za každou návštěvu a komentář. :]
S úctou
Vaše
Pythonissa
 


Anketa

Věříš, že padající hvězda plní přání? ✨

Ano. 😊
Ne. 😁

Komentáře

1 MagicMax MagicMax | Web | 29. prosince 2016 v 16:16 | Reagovat

Jééé ty medituješ. :) To máš dobrý. Pustil bych si to ale v rádiu mají chvíli na kterou jsem se těšil a navíc na pouštění videí nemám dobrý net.
Ty dámy mají kráásná jména. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama