❄️... The last one... ❄️

30. prosince 2016 v 4:13 | Pythonissa |  Diary

Ještě někdo, kdo ponocuje? 💙
O tolik víc mě baví psát na blog od doby co má nový kabátek. Od koho? Klik sem, sem, anebo sem.
Dnešní článeček bude možná o něco kratší, ale opět o Vánocích. Jupí. To nevadí, že už "skončily." 😅 😅
Pokud jsou pro Vás Vánoce jen formalitka nebo připomínka stresu chápu, že Vás článek nezaujme, ale já mám ještě spoustu věcí, které potřebuji dodat. Snad najdete štěstí v jiné rubrice. Upřímně v to doufám.


Dostala jsem totiž dnes fotky od rodičů. Mluvila jsem tu stromečku, který jsme měli vždy doma a ráda bych Vám ho ukázala. Já ten stromek odjakživa miluju. Může se Vám zdát přeplácaný, přezdobený, přesvícený a já nevím co ještě všechno, ale já ho mám ráda takhle halabala, ozdobené ze všech stran. Hlavně čokoládičky. Jojo.
Mám ráda, když věci neladí, jsou plné barev, září, svítí... 💙🖤💙
Nedokážu si představit, že bych stromek zdobila jen dvěma barvičkama. Nikdy v životě, to jsem si absolutně jistá. 💙🖤

A opět připojuji pár otázek z ASKu:
(pár jsou dva)

Ako prebiehal Štedrý večer u Vás? Čo si dostal/a? Si spokojná/ý s týmito Vianocami? Kde si ich trávil/a ?😱💚✨ - Anonym

Štedrý večer u mě probíhal tak nějak zajímavě. Není přece běžné, že se člověk stěhuje přesně na Štedrý den, že Už jsem si toho asi zažila hodně, abych respektovala své pocity a odmítla jsem spoustu pozvánek od hraní pokeru až já nevím kam. Ale to nebyla má představa. Chtěla jsem se jen přestěhovat, sníst hromadu salátu a pustit si koledy. Mít ten svůj klídek. A já jsem si to užila i přesto všechno. Mám ráda Vánoce. Ani si neumíte představit jak moc.
Dárky jsem dostala už tak nějak dopředu, ručně pletený svetřík a šál od mamky (z kterého jsem mimochodem úplně nadšená) a elektronické škrabadlo na ztvrdlé paty od rodičů. Ano, moje paty pějí ódy na vděčnost. Také jsem dostala polštářek, který je z takového toho absolutně ňuňatého materiálu. Není to ten úplně nejvíc ňuňatej, ale takovej ten hoooodně moc ňuňatej.
Já jsem s Vánoci spokojená vždy. Vždyť Vánoce! Už jen to slovo je magické. 🖤
Trávila jsem Vánoce tedy v Anglii a na dvou místech, díky stěhování. V tom stejném měste, pouze jiný dům. O pár metrů dál. Díky stěhování jsem si mohla užít kouzla stromečku. Vše je k něčemu dobré.

Jak sis užil/a Vánoce?🎄🔥 - Terkaa❤

Jak jsem podotkla v předchozí odpovědi, Vánoce pro mě znamenájí hodně. Hromy, blesky - nevadí. Vánoce jsou prostě svátky oslav, pohody, klidu, radosti...
Běhání, nakupování, bla bla bla... Nemám tušení, kdo to vymyslel. Fakt ne. Vždyť jsou to hlouposti. Vzpomeňte si, prosím, jaké byly Vaše Vánoce, když jste byli maličcí... Dokážu si představit spoustu situací, které by mi jistě Vánoce znechutily. Ale Vánoce jsou kouzlo a život jde pořád dál. Nezapomněli jste? 🖤
No, zase jsem se trochu zamyslela a rozepsala, každopádně ANO, já jsem si Vánoce rozhodně užila. Jasně, kdybych si nasadila růžový brejle, dokázala bych si navymýšlet spoustu věcí, ale... Já nevím, asi nedokážu popsat jak moc velký vztah mám k Vánocům. Jen ten pocit, ten čas...
Asi neumím odpovědět lépe.

Děkuji pěkně za obě otázky. Snad jsem tak nějak odpověděla. ❄️
Tohle je tedy historicky poslední článek o Vánocích. Pro tento rok ovšem. Nemusíte mít strach. 😇 😂😂

Momentálně se cítím unavená a odporoučím se spát. 🖤
Přeji všem nádherné sny, hezky se vyspěte. 💙
S láskou Vaše ospalá

Pythonissa
 


Komentáře

1 Michal Michal | 30. prosince 2016 v 14:25 | Reagovat

Moc krásně se čte tvůj blog. :-)

2 Nemessis Nemessis | Web | 31. prosince 2016 v 2:43 | Reagovat

krásné
Spřátelíš?

3 Baryn Baryn | Web | 2. ledna 2017 v 17:22 | Reagovat

Tolik úžasných reklam. Děkuji za ně moc. :) Je radost tvořit pro někoho, kdo je za to opravdu vděčný. :)

Stromečky mají být načančané, aby přilákaly Ježíška. :D My ho míváme většinou docela decentní... ladíme do dvou barev... a v podstatě vypadá každý rok stejně. Ale nám se tak taky líbí. Je náš. A věřím, že z toho důvodu se ten váš líbí vám... asi bych neřekla, že existuje vyloženě špatně nazdobený vánoční stromek, protože všechny styly zdobení mají pro majitele asi nějaký určitý význam. :)

Stěhování na Štědrý den, to muselo být fakt něco. :D
Je radost číst, jak sis Vánoce užila... úplně se u toho usmívám, protože to vyznívá pěkně optimisticky a mile... až roztomile. :D My jsme si doma dali navzájem především různou elektroniku, a tak jsme se ji asi do dvou do rána snažili různě zapojit a zprovoznit. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama