Some drivel... Again! 🔐

20. prosince 2016 v 18:41 | Pythonissa |  Diary

"Pokud se mnou neumíš být ve chvílích kdy jsem příšerná,
nebuď se mnou vůbec.
Já jsem totiž příšerná pořád."


Jo, jsem taková příšera, tak by se to také dalo říci.
Všimli jste si jak je modrá barva dessu uklidňující?
Vím, že jsem se tu o novém vzhledu stránky zmiňovala už několikrát, ale bohužel to asi budete muset vydržet. :D :] Nejhezčí, nejlepší, nejúžasnější a ještě mě uklidňuje. Super. Líbí se mi ta hra s barvami. Prostě opravdu šikovná slečna - Barynin blog zde. Jsem nadšená.
Nový vzhled stránky je pro mě i nová motivace pro psaní. Nedá se asi moc vysvětlit proč, ale zřejmě za to může ta modrá barva. Poslední dobou pro ni mám nějakou slabost.

Napadlo mě, že bych Vám sem mohla přiložit originál fotek, které Baryn tak dokonale zapracovala. Fotky fotil jeden kamarád po cestě do obchodu a šaty jsem dostala od jedné kolegyně z práce. Je to angličanka a je zapojená do projektu Number seven. Taková malá velkou kouzelnice. Mám ji moc ráda. A za ty šaty jsem také neuvěřitelně vděčná, protože přesně takové jsem si přála. Ale pojďme už k těm neupraveným fotkám:Takto můžete aspoň sami posoudit, jakou to Baryn muselo dát vše práci a dotáhla to k takhle dokonalému konci. Určitě ji za pár měsíců budu otravovat s novou žádostí! Pro tentokrát se to budu snažit udělat jednodušší, ostatně mám na to hodně času. Mohu rovnou začít vymýšlet. :D
Jinak tuším, že na té první fotce je použitý nějaký filtr, pravděpodobně z instagramu.


Ještě bych se ráda vyjádřila k "anotaci" článku... Našla jsem to snad u nějaké náhodné slečny na instagramu a hrozně se mi to líbilo. Není to úplně to původní znění, napsala jsem to tak, jak má paměť nejlépe dokázala. Proč jsem to dala jako úvod článku netuším, ale když to zaujalo mě, tak to možná zaujme i Vás a přečtete si zbytek článku. A tomuhle já říkám fígl. (Dobře, pokus o vtip. Už všichni víme, že nejsou vtipná a pouze to neustále zkouším :D )
Každopádně je to výstižné. Pokud máte někoho rádi, měli byste ho mít rádi takového jaký je. Zlé i dobré stránky.
Pokud nás někdo má rád jen v dobrém, když vše běží jako na drátkách a nemá ani sebemenší touhu bojovat, pak... Je prostě důležité jeden druhého podporovat, tolerovat a respektovat. Vždy.
Ale to jsem se trochu rozepsala. :D :]

Mimochodem, zmiňovala jsem se zde o Number seven. Chtěla bych upozornit, že stále sháním nové a nové pomocníky. Kontaktů na mne je zde několik, takže se proklikněte jedním ze všech odkazů na předchozí článek a čekám na Váš příběh. Klidně ho napiště i do komentářů nebo jako anonym. Cokoli může pomoci a stát se tím hlavním v mém pořadu. Děkuji všem co spolupracují i těm, co se na to teprve chystají. Směle do toho. Já sice koušu, ale myslím, že to nebolí až tak moc.

Tím bych asi tento článek ukončila,
snad Vás bavil stejně jako mně a vidíme se u dalších mých supr-čupr-extra-psycho blábolů. (Ne, fakt nejsem vtipná.)

S úctou

Vaše

Pythonissa

 


Komentáře

1 choose-you choose-you | Web | 21. prosince 2016 v 21:46 | Reagovat

tak ten nový vzhľad blogu je skvelý, skutočne sa s fotkami a celkovou atmosférou blogu slečna pohrala :)

2 pythonissa3 pythonissa3 | E-mail | Web | 22. prosince 2016 v 16:12 | Reagovat

[1]:  Lepe bych to nenapsala... :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama