Liverpool - Photos, part 2

3. prosince 2016 v 3:11 | Pythonissa |  My view of England
Dnes už jsem Vás zdravila, takže u tohoto článku na to prdím a jdu rovnou k věci.
Myslím, že fotky Vás celkem bavily a snad proto jsem si řekla, že bych sem mohla dohodit i ten zbytek. Jan správně u minulého článku podotkl, že z Liverpoolu pocházela skupina Beatles.
Ano, vskutku tam měli spoustu a spoustu obchůdků a upomínek na ten fakt, že je to rodné město Beatles. Já jsem nevěděla odkud jsou, až když jsem se ocitnula v Liverpoolu. Nicméně teď už to nezapomenu.
Liverpool je na jednu stránku špinavé a průmyslové město, ale dokáže okouzlit. Je to velké město a jsou tam neskutečně krásné stavby v podstatě na každém kroku. Ach jo, my jsme v Liverpoolu nepořizovali moc fotek a taková krása se musí vidět. Dala by se popsat, to jó... jen by to nemuselo být to ono. Snad budou stačit fotky co mám aspoň pro představu. Liverpool určitě doporučuji k navštívení.


Tak tohle je takový pokus o uměleckou fotku, protože nás zaujal zvláštní výhled na "cosi" před námi tímto zvláštním "kukátkem".


Další muzeum. Ani nemusím jít dovnitř abych byla uchvácená.

Prostě pobřeží. Tam bylo vážně super. Až na to, že hodně foukalo, ale to zní logicky, že.

Podobnou fotku jsem měli v první části, ale tentokrát jsem se zaměřila na detail kostela. Slečna choose-you, také v minulém článku, správně podotkla, že nemá ráda, když se míchá nová a stará architektura. Já to také nemusím a samozřejmě, kdyby místo těch všech moderních staveb zde byly takové jako například tento kostelíček - jsem nadšená.

Prostě ulice Liverpoolu a hafo lidí...

Už nefunkční spalovna. Nevím proč mě fascinují takovéhle věci. Líbí se mi i ta fotka.

Tak tady máme paní Victorii... i s bezdomovcem. Ale snažila jsem se ho zamaskovat zdrojem.

Je tu spoustu pomníků, hlavně co se týče světových válek... a tohle je jeden z nich.

Teď trochu toho nočního Liverpoolu. Tohle je Queen sqare centre. Vlastně kdo ví co to je, ale my si tam kupovali jízdenky při stěhování do Mansfieldu. Ale o tom jindy a jinde.

Abychom zůstali u té noci... Vlastně ani nevím, co tohle je za stavbu, ale líbí se mi ta fotka a ono taky není třeba pořád všechno vědět.

Tohle je tuším škola...

Dlaždice. Ta bota tam je schválně pro srovnání. Obě se nachází před vlakovým nádražím.


Nikdy předtím jsem si nevšimla, že tahle fotka je vážně pěkná.

Taková normální právnická škola...

Už jsem vyčerpala své fotografické zásoby z Liverpoolu, zbylo mi tu pár určitých fotek na nějaký možný bonus - uvidíme. Jakou fotku dám jako poslední?
Rozhodla jsem se, že použiji svoji nejoblíbenější fotku. Jak můžete vidět, fotka není ničím zvláštní a mohla bych ji vyfotit i v Čechách, ale já se tak nějak zamilovala do těch barev a celkově... prostě ji mám hodně ráda. Hodně vzpomínek schovaných v barvách listí...

Na druhou stranu mi ta fotka příjde jak z hororu. Tím jak je tmavá a jak je uspořádaná... Co myslíte?

Kochejte se pohledem na fotky a já se zatím loučím,
VašePythonissa
 


Komentáře

1 beyondborders beyondborders | Web | 20. prosince 2016 v 16:36 | Reagovat

Krásne fotky, v Liverpoole som ešte nebola aj ked bývam tak hodinu od neho! Posledná foto ja naozaj asi tá najkrajšia :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama