In love with my sadness by Baryn ❤

19. prosince 2016 v 15:32 | Pythonissa |  Diary
Nejlepší dess na celé téhle planetě. Vídíte ho?
Asi z něj nemáte takovou radost jako já, ale já jsem absolutně unešená. Osobně jsem na takovouhle práci absolutně levá, nemám ani představu jak bych něco tak nádherného mohla vytvořit.
Takže mi pomohla Baryn, která je neuvěřitelně šikovná a já jsem strašně vděčná za tenhle malý a předčasný dáreček k Vánocům.

Samou radostí jsem Vás ani nepozdravila. Ahoooj. 💖


Pokud by Vás zajímaly ukázky jejích jiných úžasných výtvorů pak:
A zde najdete přímo její blog, přes který jsem ji vlastně našla. :]

Její dess mě ohromil hned a když v záhlaví blogu psala, že by klidně pro někoho i design udělala, říkám si SUPER. Ale že to bude až takhle super jsem nečekala.
Je pravda, že to se mnou měla trochu složitější, protože jsem ji byla schopná jen poslat fotky, které jsou hodně kontrastní. Jedna znázorňuje smutek a druhá smích, veselost. Chtěla jsem aby to bylo něco ve stylu jing jang, ale neuměla jsem to popsat nijak víc. Následně jsem si vybrala něco z předchozí práce od Baryn, aby měla aspoň nějakou inspiraci. Jo a ještě ten nápis jsem tam chtěla, to jó. Netušila jsem rozměry stránky, jestli chci menu nebo ne... Prostě je to se mnou komplikované. Výsledek teda o hodně předčil moje představy!
Nejvíc nejlepší a nejhezčí. Mám fakt hroznou radost. Vystihla jsi mě i mou představu. Jsi skvělá.

Mrzí mě, že se kvůli mě Baryn natrápila a musela tomu věnovat hodně času, ale pro mě osobně jenom dobře. Nemůžu se vynadívat. Absolutně super design.

Také jsem absolutně nečekala, že k dessu budou i ostatní náležitosti, jako klikačky, avatary, oddělovače... Prostě neuvěřitelně moc šikovná a hodná slečna. Pokud jsem to správně pochopila, tak pokud budete chtít dess i vy, určitě se ozvěte a Baryn zkontaktujte. Je to velmi milá slečna. :]
A jak vidíte, tak grafika jí taky jde. :] :]

⭐️Prostě děkuji Ti strašně moc, jsi pro mě Bohyně grafiky. ⭐️

A jak se líbí nový vzhled blogu Vám? :] Napište mi do komentářů. :]

S pozdravem Vaše
Pythonissa


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama