Christmas Eve 💙

25. prosince 2016 v 7:28 | Pythonissa |  Diary

Mám Vánoční čapku na hlavě a jdu psát článek. Za chvilku bude 6 ráno. No co říct k těm letošním Vánocům:Víte, Vánoce jsou vlastně pocit... Budu k Vám upřímná, jo...
Já vždycky na Vánoce plakala... a vždy jsem si přála abych ty další Vánoce už plakat nemusela... S rodiči jsme se vždy každoročně pohádali už ráno. Vždy u nás byl vyhodnocen jeden člověk, který Vánoce pokazil... A stejně tak každé další Vánoce... vždy jsem plakala i ty letošní a hned od rána. Nejlepší na tom ale je, že bez ohledu na vše jsem vždy šťastná. Jen proto, že jsou Vánoce. Jenom proto. Vánoce jsou pocit. Našla jsem pár kouzelných Vánočních citátů, koukejte:

Budu slavit Vánoce ve svém srdci a snažit se je tam udržet po celý rok. - Charles Dickens

"V dávných dobách, kdy se tomuto období ještě neříkalo 'nákupní sezóna', nazývali ho křesťané Vánoci a chodili do kostela; židé mu říkali chanuka a chodili do synagogy; ateisté chodili na večírky a opíjeli se. Lidé míjející se na ulicích si pak říkali: 'Veselé Vánoce!', 'Veselou chanuku!' nebo (v případě ateistů) 'Pozor na ten sloup!'." - Dave Barry

"Mír na zemi nastane, když budeme žít Vánoce každý den." - Helen Steiner Rice

"Vánoce, děti, to není jen datum. Je to stav mysli." - Mary Ellen Chase

Kamarádka mi dnes vyprávěla, jak to v UK bez rodiny nejsou Vánoce a jak to nikdo nenahradí. Snad i že se dají pocítit pouze částečně. Nesouhlasím. Každý z těch citátů je pravdivý. Vánoce jsou něco kouzelného a je jedno jak moc jsme opuštění a nemáme ani stromek. Je to pocit... Kouzelný pocit.
Bez ohledu na to kolikrát jsem plakala, jsem nikdy nepřestala věřit na Ježíška a milovat Vánoce. Doufám, že jednou zažiji Vánoce bez pláče...
Cítím se v tento čas vždy tak nádherně, neumím ani popsat jak... Je to super. Cítit, vnímat a dýchat to okolí... Doufat, že se stane zázrak.

Pokud Vás to zajímá, salát jsem stihla a ikdyž jsem k večeři usedla až později asi kolem půlnoci tak to byly kouzelné Vánoce. Jen proto, že jsem snědla kopu salátu u stromečku. Jojo, to je moje. Je velmi důležité respektovat svoje pocity. Nejen na Vánoce.

Udržujte každý den v srdíčku Vánoce i Vy. Udělejte to pro mě nebo pro kohokoliv... Udržte si pár těch blikavých světlýlek uvnitř sebe. Prosím.

Užijte si zbytek svátku. 💙 💙 💙
S úctou
Vaše

Pythonissa
 


Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 27. prosince 2016 v 21:12 | Reagovat

Ty sis kkvuli nám nasadila i čapu - pěkný. :-)
Kéžbych byl odhodlaný jako Charles Dickens.
Jinak máte krásnější stromek než mi. Vzato mi máme hezčí řízek. :-D Řízek je dobrej ale ten se sní a pak mi zbude jen dívání na náš stromek. :D Takže uznávám že to máte lepší. :-)

2 pythonissa3 pythonissa3 | E-mail | Web | 29. prosince 2016 v 11:22 | Reagovat

[1]: Koukám, že víš i o čapce. :D :]

Každopádně, to jsem tam zapomněla napsat. :D K br. salátu co jsem nestíhala, jsem si tady samozřejmě koupila už nějaký hotový řízek, který se jen hodí do trouby. :D A o tom, že domácí je lepší - nepochybuji. Takže já myslím, že bych se na Vánoce radši stavila k Vám, protože JÍDLO je lepší než stromek. To se právě může sníst a člověk z toho má nějaký vnitřní pocit. :D :]

Děkuju moc za komentář. Krásný Nový rok přeji. :-D :-D

3 pythonissa3 pythonissa3 | E-mail | Web | 29. prosince 2016 v 12:10 | Reagovat

[1]: Charles Dickens zase nebyl tak odhodlaný. Pouze nechával světla zažehnutá...  ;]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama