Be the light in the darkness!

4. prosince 2016 v 18:17 | Pythonissa |  Diary
Zdravím všechny zbloudilce na mém blogu,
jakpak se máte?

Rozhodla jsem se napsat svou reakci na jeden komentář, nebo bych měla říci spíš dotaz. Odstavec mi dotyčný poslal na ASK a mě opravdu hodně chytil za srdce. Hodně. Tak moc, že se o tu krásu musím podělit.
Text zkopíruji bez oprav a úprav, tak jak je. Je rozdělen na dvě části, protože na ASKu je omezen počet písmen pro dotaz, abyste chápali. :D :]

"Působíš jako mladá, inteligentní slečna. Čtu tvůj blog i ask a hodně jsi mě zaujala. Jsi svá, to se dneska už málokdy vidí. Lidi jsou ovce (dokonce si to i psala ve svým článku). Chci Ti říct, i když mě neznáš, abys taková zůstala, protože je to asi to nejdůležitější, co máme. Něco..
Něco, co nám nikdo nikdy nevezme a tyhle asky maj málo znaků. :D Usmívej se jako doposud a nenech si ten usmev rozhodit pro nikoho ani pro nic. Protože na lidi jako jsi ty čeká někde něco užasnýho. Jsi tak plná a se smyslem pro hloubku života. Zasloužíš si, aby Ti to bylo oplaceno."


Tak takhle zní onen komentář. Víte, cením si samozřejmě všech reakcí na můj blog a každá je pro mě motivací pokračovat, ale tenhle komentář mě prostě dostal. Napadlo mě, že by někdo vážně viděl o co se tu snažím a co dělám? Jakou energii tomu dávám?

V tom období, co teď prožívám se mi líbí i myšlenka, že někde čeká něco úžasného. A to že si zasloužím, aby mi to bylo oplaceno... Ano, doufám, že mi jednou vše oplaceno bude tou mírou, kterou se snažím vysílat do světa já. Věřím tomu, že to tak bude. A jo, přiznám se. Poslední dobou jsem o tom pochybovala... ale už jsem zase zpátky. :] :] Díky jednomu komentáři...

Víte, já asi neumím popsat co v tom komentáři vidím a co z něho cítím... Prostě nabil mě hodně energií, jakobych najednou nebyla sama a někdo mě vnímal... Jo, jsem teď asi pesimistická, ale to je jen chvilkové. Já jsem naopak až přehnaný optimista. Trochu se teď lituju, ale co. V životě už přišly různé situace a zážitky, čili ta chvilka litování mému EGU jen prospěje. :]

Nedokážu ani popsat, jak jsem se při prvním čtení tohoto textu cítila. Takové slovo ještě ani nevymysleli
Byla to paráda. Bez ohledu na to kdo to psal, kolik je mu let a co o mě může vědět... Tohle bylo psané od srdce a to se také málo kdy vidí. A hlavně to přišlo přesně ve chvíli, kdy jsem něco takového potřebovala číst. A ne jen něco takového! Přesně tento text napsaný tímto stylem.

"Děkuji moc ještě jednou, doufám, že mě stále sleduješ a čteš tenhle článek. Jsem vážně strašně vděčná, udělalo mi to velkou radost."

Odkazy na mou odpoveď na ASKu:

A všem celkově děkuji za všechny Vaše komentáře. Jste úplně zlatí a vážím si toho. Každá reakce od Vás je pro mě strašná motivace a žene mě to dopředu. Potřebuji Vás, moji milí zbloudilci. Bez Vás by to nešlo, ale to zní logicky, že. Jste Boží!!! ❤️❤️

Ještě jednou velké díky Vám všem a zatím se loučím...


Pythonissa
 


Komentáře

1 choose-you choose-you | Web | 9. prosince 2016 v 0:40 | Reagovat

Toto je veľmi pekné :) je super, že niekto ešte vie oceniť čaro písaného slova a vie to dať aj takto najavo. Verím, že to vyčarovalo úsmev :)

2 Zbloudilec_na_Tvem_blogu Zbloudilec_na_Tvem_blogu | 11. prosince 2016 v 17:04 | Reagovat

Hádám, že je to dvojitá pomoc. Mně naopak pomohlo tohle číst jako zpětnou vazbu a poctu při takových těžších časech, co teď zažívám já. Děkuju :)

3 pythonissa3 pythonissa3 | E-mail | Web | 18. prosince 2016 v 16:20 | Reagovat

[2]: A mám Tě! :D :] Já děkuju =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama