"A co když je to pravda?"

20. prosince 2016 v 15:02 | Pythonissa |  Topic of the weeks
Ahoj všichni, tak jsem zase tady. :P
Každopádně nového vzhledu blogu od úžasné slečny a blogerky Baryn už jste si určitě všimli. Musím podotknout, že sklízí velký úspěch. Dnes Baryn zveřejnila článek, kde je spoustu informací, které by Vás mohli zajímat - klik sem.
V článku píše, že se mi její práce nejen líbila, ale "asi i nadchla". Ta holka je úplnej blázen. Vždyť je to úplně dokonalé!!!
A kdybyste chtěli o nový vzhled blogu požádat Baryn i vy, pak složitě nic neřešte a prostě jí napište sem.

😈 Tak a teď zpět k tématu týdnu po dlouhatááááánské době...


... pravda. Tak s tou je to složité. To jó.
Osobně si myslím, že pravda je relativní. To co vnímáme my prostě není pravda. Ne úplně čistá pravda. Vždycky vnímáme pravdu už upravenou tak, jak nám ji v podstatě přeloží náš mozek a naše pocity. Nějak na nás situace působí, nějak ji prožíváme a to všechno upravuje celkový dojem a proto pak mohou lidé pociťovat události odlišně než druhý jedinec.

Možná, že celé kouzlo je pouze v tom, jak moc se pravda druhého shoduje s tou naší a kam až se dokáže natáhnout naše hranice chápání pro jinou osobu...

Je tedy logické, že je lepší komunikovat s člověkem na rovinu a upřímně, protože pokud nám to samé dá i druhá strana můžeme se nějak domluvit. Možná, že se občas setkáme s někým, kdo úplně nekorespunduje s tou naší pravdou a není úplně upřímný a my se dostaneme do nepříjemné situace, ale všechno se dá řešit a v podstatě stačí s takovým člověkem neudržovat kontakt nebo změnit svou reakci na něj, aby i jeho reakce byly jiné.

A co když je to pravda???
Pravdu, snad i tu úplně skutečnou ukáže jen čas. Takže se zbytečně nerozčilujme a přijmeme to, že možná má pravdu někdo jiný, ikdyž s tím nesouhlasíme. Všechno je přeci možné. (Jste na mém blogu, zde se dějí zázraky.) A čas ukáže, kdo měl pravdu. Nebo jste ji třeba měli oba. Dejte všemu trochu času a odstupu. Počkejte a uvidíte. ;)
Možná si myslíte, že jste hodně zaneprázdnění a nemůžete na něco čekat, když vy máte pravdu už v tomto okamžiku... Ale možná, že ostatní na to nejsou připraveni. Dopřejme jim čas na pochopení naší pravdy...

Snad jste porozuměli tomu vzkazu, který jsem článkem chtěla říct. Já se momentálně cítím hezky díky napsání tohoto článku. Snad to budete mít i Vy stejně až dojdete k poslednímu řádku. :]

Přeji Vám krásný den, přátelé. 😈
S úctou
Vaše

Pythonissa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama