10 special facts about me x2

18. prosince 2016 v 16:16 | Pythonissa |  About me
Zdravíčko, dámy a pánové,
Mám tu dalších pár psychofaktů o své osobě, tady máte link na minulých 10 faktů a dnes bych se vrhla na dalších deset...... od minula mě totiž napadlo několik dalších zvláštností:

👉 Miluju jídlo, to už jsem tu psala tak milionkrát a omáčky jsou podle mě super vynález, ale tak nějak si vždy radší dám víc rýže, těstovin myslím prostě jakoukoli možnou přílohu a míň omáčky. Prostě mám radši když je jídlo sušší, přestože se jedná o jídlo s omáčkou. Knedlíků jsem snědla maximálně 12, ale Bůh ví, kolik tam bylo omáčky. Já vím, taky nechápu proč nemůžu být normální.

👉 Když si poslouchám svou oblíbenou muziku, neumím se soustředit na něco jiného a pokyvuju se do rytmu. Ještě, že ve společnosti se moje songy nepoušťej. Však už teď mi několik mých kamarádů řeklo, jak na ně občas působí Mé chování. Prý, kdyby mne neznali, mysleli by jsi, že jsem utekla z ústavu. Whocares?!

👉 Mám něco jako fotogenickou paměť. No ona asi není vůbec fotogenická. Je jen divná, ale když se musím naučit nazpaměť delší text, tak si ho barevně zvýrazním. Ale hodně. Vlastně mám pak zvýrazněné skoro vše. Když mám pak text zopakovat, tak ho vidím před sebou. Nevidím jasně písmo, ale vidím ty barvičky a pamatuji jsi kterou jsem co a jak zvýraznila, takže když recituji a vypadne mi text, stačí si jenom vzpomenout na barvičku a pomyslnýma očima se v textu před sebou přesunu na vypadlou část a v podstatě ji přečtu. Pokud se zasoustředím na určitou pasáž, jsou i slova čitelnější.

👉 Když už jsme u těch dlouhých textů... Nenaučila bych se žádný text, kdybych si ho neopakovala nahlas a nepochodovala přitom. Jo, to musí bejt.

👉 Mám tak vysoký pigment, že mi na opálení stačí jeden den v létě a jsem v podstatě úplně krásně bronzová. Zbožňuju opalování. Achjo, nevíte někdo proč už 2 a půl roku žiju v Anglii, kde slunko nesvítí?!

👉 Když nemůžu usnout nebo mám noční můry, tak si vyprávím pohádky. Dělala jsem to už jako malá a mám to do dnes. Samozřejmě si vyberu nějakou známou pohádku, ale děj už měním podle sebe a ta princezna jsem samozřejmě já. Funguje to spolehlivě.

👉 Neumím plavat. Nebo asi umím. Když mě to jako malou rodiče naučili, což bylo asi v 7 letech, tak si vzpomínám, že jsem plavala... Ale bojím se vody. Mám z ní strach. Takže vodu nevyhledávám. Dřív jsem měla problém i přejít přes most nad řekou. To jsem naštěstí překonala, ale voda... Prostě neplavu. Možná umím plavat, ale neplavu. Tečka.

👉 Jsem hodně pověrčivá. Přes Vánoční tradice po rozbití zrcadla. Jediná pověra, kterí nevěřím je o černých kočkách, které údajně nosí smůlu. Mám kočičky moc ráda a nemyslím si, že by nosily smůlu. Ovšem když mi v jeden přeběhly přes cestu tři takové, říkám si, že to už zřejmě něco znamená. Prostě pověrčivosti zdar!

👉 Když mám před nějakou schůzkou nebo jdu něco řešit, přehrávám si rozhovory dopředu v hlavě. Přemýšlím kam by se rozhovor mohl ubírat, říkám si nahlas jak odpovím a promítám si několik různých možností. Něco jako taková příprava. Někdo by řekl, že je to blbost. Ale já to vyžaduji. I když pak rozhovor plyne úplně jiným směrem, musím na něj být vnitřně připravena. A je fuk, jestli jde o něco důležitého nebo jdu ven s kamarádkou. Prostě to tak mám. Divný No co už.

👉 Poslední divnou věcí o mě by mohlo být, že ve sprše si nejen zpívám, ale i tancuji.

Dobrá, tak to máme dalších 10 divných věcí o mě. Ale nebojte se, je jich ještě úplná spousta...
Vždycky mě napadnou, ale když je chci sepsat tak jakoby zmizely... Ale nebojte se, já si poradím. :]

Zatím se mějte a smějte.

Pythonissa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama