10 special facts about me

23. listopadu 2016 v 17:35 | Pythonissa |  About me
Ahoj lidičky,
jak se máte?
Doufám, že se máte skvěle a jste šťastní.
Pamatujte, že většina lidí je šťastná jen proto, že si vytvořili štěstí ve svojí mysli. Ale to je jen taková vsuvka. Nemůžeme být šťastni, pokud si to sami nedovolíme...
Jsem asi hodně sobecká, když další článek (tento) má být opět o mě. Ale co už. Myslím, že v sobeckosti celého světa se jeden článek o mě ztratí. (No kdyby jeden)
Nevím proč, ale rozhodla jsem se napsat o tom, jak moc velké psycho jsem. Ještě teď nevím, jak článek pojmenuji, ale určitě to bude sranda. :)

Myslím, že i na ASK.FM jsem dostala úkol, napsat o sebě 10divných faktů. No tak pojďme na ně... :

😍 Nesnáším neúplné hrnky čaje nebo kafe. Jo lidi, já vím, že to cvrndá, když ten hrníček nalijete úplně plný až po jeho okraj, ale já radši vykápnu tu malou kapičku s pocitem, že mám plný hrníček, než koukat na neúplně dolitý hrnek. Za to bych vraždila.
Sestřenka má to stejné, takže jsme takhle nějak postižení asi už rodově.

😍 Když piji alkohol, bolí mě rameno. Dřív, když jsem si dala panáka nebo drink, byla bolest v rameni fakt hrozná. Vzpomínám si, že jsem tehdy prosila mamku ať mi to rameno prostě vyrve z kloubní jamky. Skončilo to tak, že mi taťka namasíroval krk a mě se vážně ulevilo... ale zpět k věci. Jo, když si dám panáka, začně mi škubat v rameni. Když jsem to říkala lidem, tak se mi smáli a nechápali. Asi před rokem jsem ale zjistila, že sestřenka to má taky. :D Takže asi další rodové a nepochopitelné vytížení.

😍 Nemám ráda, když mi muži píší básně. Zní to divně?
Jde o to, že už jsem za svůj dvaadvacetiletý život, dostala tolik básní a žádná z nich nebyla to ono. Spousta básniček od hromady mužů a já si myslím, že bych stejně napsala lepší dílo.
Svého posledního přítele jsem před tím varovala. Stejně mi napsal krátkou báseň bez citu a rýmu. Rým je v pohodě, ale chybějící city už ne. Samozřejmě počítal s tím, že se nějak ohradím a reagoval tak, že všechny předchozí slečny ječeli nadšením, když od něj četli báseň. Jo, hochu, to já ne.

😍 Když je mi psychicky zle a cítím se tak zvaně "na dně", odráží se to na mém fyzickém stavu. Nejčastěji prostě zvracím, jak kdybych vše zlé mohla vyzvracet a dostat ze sebe...

😍 Při rozhovoru máchám rukama ze strany na stranu a divoce gestikuluji. To nezní tak divně, ale může být...

😍 Filmy, písničky, seriály, pořady... pokud mě něco zaujme, můžu si to pouštět pořád a pořád dokola. Film hledá se Dory jsem viděla minulý týden poprvé, ale dnes už asi tak posté. Prostě nevyhledávám stále nové, lepší a kvalitnější věci... zůstávám u těch starých, které mám ráda. A nemůžu říct, že by se mi někdy něco oposlouchalo... Prostě to tak mám ráda.

😍 Jsem hodně emotivní a impulsivní člověk. Když vejdu do místnosti, cítím jaká tam je energie a nálada. Ve chvíli kdy se mnou někdo mluví, poznám jak to se mnou myslí, poznám jak to cítí... pokud není dobrý herec anebo neví jak to zakrýt. Cítím to a také podle toho jednám. Je namáhavé necítít jen své pocity, ale i pocity ostatních...
Určitě o tom plánuji rozsáhlejší článek, tak se těšte. City jsou totiž složité téma, nedávající smysl...

😍 Škubu si obočí. Prostě si tahám za ty malé chloupky pořád a pořád dokola. Samozřejmě, už jsem jich spoustu vytrhala a moje obočí vypadá... no, prostě potrhaně. Ještě jsem nepřišla na to proč to dělám a ani mi s tím nejde moc přestat...

😍 Vždy se přidávám na stranu menšiny. Z principu.

😍 Na jakýchkoliv sociálních sítích píši ve slově Tebe, Tobě, Tebou nebo Vás, Vaše velká písmena na začátku. Je to pro mě vyjádření úcty a znamení, že ten určitý člověk pro mě něco znamená. Pokud ho nenapíši, tak to je zaručeně něco špatně.
Uffff. Tenhle článek mi dal zabrat, na to že je o mojí osobě. No vlastně možná proto...
Přeji hezký večer.

Pythonissa
 


Komentáře

1 Baryn Baryn | Web | 24. listopadu 2016 v 19:53 | Reagovat

S tím štěstím máš asi docela pravdu, ale často se stane, že člověku zkříží cestu takové hrozné zážitky a příhody, že to štěstí ze svého nitra vydolovat nemůže. :( Ne vždy je to jen naše chyba.

Myslím, že psát články o sobě není sobecké, naopak je to zajímavé ... však jeto tvůj blog, a tak je super o tobě něco zjistit. :) Taky jsem podobný článek napsala, tedy ne úplně podobný, protože já jsem spíš pesimista, a tak vyzněl méně nadšeně. :D

S hrnkem mě to pobavilo. Mně nevadí, když si naliju třeba půl sklenice, ale hrozně mi vadí, když někdo své pití nedopije a nechá na dně takový ten zbytečný jeden lok. :D

Báseň jsem nikdy od nikoho nedostala, to spíš já jako největší vtěrka vždycky pro někoho psala, ale tajně, aby se to nedozvěděl. :D Já myslím, že je to hezké gesto, když ti muž napíše báseň, a o to jde primárně ... oni ty city nedokážou vyjádřit slovy tak, jako my. :)

Hodně mě tenhle článek zaujal a jsem ráda, že jsem tě poznala. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama