Number 7

8. září 2016 v 3:32 | Pythonissa |  Diary
Zdravíčko všichni!

Dlouho jsem se neukázala, ale přináším vysvětlení, ostatně jako vždy.
Pokud čtete můj blog opravdu detailně, tak víte, že jsem chtěla začít natáčet určitá videjka na youtube. Chtěla jsem začít točit obyčejná videa, která všichni dobře známe. Třeba room tour, ask, nikdy jsem... a tak dále. Jenže se z toho stalo něco mnohem víc. Mnohem víc. :]

O co se jedná?
Pracuji na projektu, který mě vážně baví. A to nejlepší?
Vy mi s tím můžete pomoci! Jak?
Zažili jste někdy něco, co jste si neuměli vysvětlit? Viděli jste někdy něco nadpřirozeného? Měli jste špatný sen? Cítili jste někdy strach? Co třeba nějaká předtucha nebo snad kouzla? Vyvolávali jste někdy ducha?

Pokud ano a chcete se o to podělit s ostatními a zároveň pomoci mému projektu, pak nečekejte na zítra, napište ho, natočte ho anebo nahrejte. Cokoliv. A pošlete mi ho na jeden z uvedených kontaktů na konci článku. Už dnes! :]

Pokud ne, nezoufejte. Jestli mi chcete pomoci a zapojit se, tak mi napište. Já bez Vás ten pořad nemůžu dát v životě nikdy dokupy. Vy jste a budete nejdůležitější součást mého projektu.

Klidně mi pošlete telegram, cokoliv. Ocením to.Co se s příběhy bude dít? Na detailech se dohodnu s každým z Vás osobně, ale všechny Vaše odpovědi budou bedlivě zkoumány, analyzovány a zapracovány do série jakéhosi pořadu (nebo TVshow, jak chcete) na kterém pracuji.

Nemohu Vám toho prozradit moc. Snad jen, že pracovní název je "Number seven", ale rozhodně není konečný.
O trochu víc se dozvíte, jak je psáno výše, v soukromé zprávě. Teď už mohu jen podotknout, že tedy téma je nadpřirozeno a chystám první sérii o 13.dílech. Jeden díl bude standartně kolem 35-45 minut.

Těším se na všechny Vaše reakce a příběhy.

Kontaktovat mě můžete:
pythonissa3@seznam.cz
 


Komentáře

1 Sheilene Sheilene | Web | 17. září 2016 v 23:37 | Reagovat

Jéé, tak to až bude 1. díl, určitě dej vědět! :) Já můžu leda tak vyprávět své hororové sny, ale za to jist může množství zhlédnutých hororů. :D

K tvému dotazu na blogu: nevím, za jak dlouhou dobu jsem to zmákla, ale na koleji jsme si s přítelem často pouštěli filmy k večeři a to dělám i doma. :) Takže ono to jde pak docela rychle, i když se na ten film člověk dívá na dvakrát. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama