Good night, everybody here ✬

5. července 2016 v 23:38 | Pythonissa |  Diary
Když jsem znovu založila blog, šla jsem do toho opravdu s nadšením a s tím, že je to vlastně přesně ten "únik z reality", který jsem hledala, ale... 👀
Dřív, když jsem ještě měla u rodičů v podstatě ideální podmínky, jsem si toho nevážila, nějaká česká klávesnice... Pche! Ale teď?... 💢
Taťka mi o dovolené v čechách nainstaloval do mého Multipadu českou klávesnici, což je super. Jenže... Dotykovou klávesnici stejně nevyužijete pro psaní delších proslovů, aspoň tedy já ji nevyužiji. Je mi na tom nepohodlné psát cokoliv delšího a hmatatelná klávesnice sice taky píše v češtině, ale písmenka na ní nejsou, musím psát po paměti.
Nebo jedině stará písmenka vycvakat a nacvakat nové. :D

Nejlepší by bylo, kdybych si stihla na dovče koupit klávesnici k notebooku, to by bylo ještě fajn, ale stihla jsem to? Jasně, že ne. Kdybych klávesové znaky mohla vidět, tak by mi to značně zjednodušilo práci. Vždy jsem psala všemi deset s pohledem sklopeným do klávesnice, abych viděla co píšu a potom už, logicky, to co jsem napsala musí být správně.

Co tím chci říct, no každý článek mi díky opravám a přepisům trvá strašně dlouho, kolikrát musím i dáný článek znovu stáhnout z webu, opravit chybu a znovu zveřejnit.
S tím jsem na začátku nepočítala. Ne, neztratila jsem to nadšení, ale trochu mě asi zpomaluje, že už to není ideální jak dřív.
❌Snad proto nepřibývaly články v poslední době.❌

Na poslední dny jsem si ale naordinovala klid, který vypadá nějak takhle:


Ve skleničce je WDK s příchutí "mixed berry", pokud se dobře pamatuji, což je vlastně už připravený namíchaný drink, který obsahuje vodku a 4% alkoholu. Mňamka.


Mám spoustu nových děl, ale nemůžu se dokopat k jejich zveřejnění... no, doufejme, jak se říká a snad se brzy dočkáme. Snad naordinovaný klid pomůže v mé tvorbě.
Ovšem pro dnešek už končím, jdu si poklidit, do sprchy a kouknu se na nějakou romanťárnu. Jo!

Dobrou noc. :] ٩(●̮̃•)۶
Pythonissa
 


Komentáře

1 Lady de Vampire Victoria Lady de Vampire Victoria | Web | 7. července 2016 v 22:48 | Reagovat

;-) jak se máš? Asi dobře, že?

2 Celene Celene | Web | 8. července 2016 v 19:02 | Reagovat

to bych asi nedala, kdyby to nebylo popsaný :D i když stejně se jako nedívám na klávesnici při psaní, ale už jen ten pocit, že tam ty písmenka jsou :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama