Falešný úsměv

4. července 2016 v 23:11 | Pythonissa |  Topic of the weeks
Mě se poslední dobou nelíbí témata týdne, nějak v nich nenacházím to co bych chtěla, ale tak ono to pravděpodobně není o tématu, ale o člověku, jehož ruka vše píše. Takže falešný úsměv... no, pojďme na to.
Víte, já vlastně nevím, co dělá falešný úsměv falešným, ale asi proti němu nic nemám. Myslím tím ten svetr od babičky pod Vánočním stromečkem, který kouše, jsou na něm napsané Vaše iniciály a nezmiňuji se o těch příšerných vzorech. Usmějete se, když ho dostanete přesto, že se Vám nelíbí, ne? :)

Tak vidíte a já osobně na tom nevidím nic špatného, babička má radost a když je fakt zima, tak se hodí i kousací svetr. Můžu potvrdit po dvou letech v Anglii si nechávám od maminky posílat teplé svetříky. :D ❤ ♥ ❥ ❧ ❦

A jaký ještě může být falešný úsměv?
Tak třeba když člověku není dobře po jakékoli stránce, nebo prostě neprožívá momentálně to nejštastnější období a přesto se usmívá. Což se za falešný úsměv asi všobecně považuje. Nechci rozebírat jestli je to dobře nebo špatně, já to mám jak kdy. Někdy mi není dobře, chodím s nafouklou držkou jak bublina a nejsem příjemná, ale někdy jdu a usmívám se víc než obvykle, protože nechci aby lidi věděli, že mě trápí prdíky nebo snad love story without a happy ending, rozumíme si. :] A jak říkám, nechci tu rozebírat, nějaké potlačené emoce schovávané za úsměv a tak, k tomu se ještě určitě dostaneme v mých psychotických výlevách. :D :]

A do třetice všeho dobrého a zlého - když se na někoho usmějete a nemáte ho rádi tak to je asi také falešný úsměv, ale opět proti němu nic nemám, přece proto, že někoho nemám rád a nechci ho ve svém životě neznamená, že se na něj nemůžu usmát, natož na něj házet nějaké naštvané pohledy a co já vím ještě. To je opravdu lepší se usmát. Jednodušší.

Jak jsme teď tak mohli zjistit v mém psycho světě falešný úsměv neexistuje, asi tak bych to zakončila, mějte se, smějte se. Falešně, jakkoli, hlavně se smějte.

P.S.: "Všechny zuby měl sice pravé, ale jeho úsměv byl přesto zcela falešný." - Lech Przeczek

Pythonissa
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 5. července 2016 v 11:44 | Reagovat

Hezké zamyšlení :-)

2 Jana Jana | E-mail | Web | 7. července 2016 v 18:17 | Reagovat

Hnedka k úvodu a svetříkům (o kterých to samo není, já vím) - když dostanu něco takkvého, hřeje mne pocit, že jsem dostala dárek od srdce od člověka, kterého mám ráda :) Jinak bych se šklebila fur t :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama