!!!RULES!!!

27. dubna 2016 v 21:08 | Pythonissa |  Diary
A je to tady. Dáme si nějaká pravidla, je to třeba. :)
Mám v kapse i pár výjimek ale ty si samozřejmě určuju já a to podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. :)
Tedy začněme:

Komentáře
Pokud tu chceš ventilovat nějakým způsobem negativní energii nebo něco urážet, klidně můžeš, ale já s tím nic nemám... :) :) Komentáře nemažu, pouze na ně nebudu reagovat. :)
Názory, kritika konstruktivní nebo ne - vítana! :]
Stejně tak na blogu můžete naleznout chyby, gramatické v angličtině nebo v češtině, překlep, chybějící diakritiku... Pokud něco takového objevíte, prosím, napište mi do komentářů, kde chyba je, ráda ji opravím a zároveň se tím za veškeré nedokonalosti hluboce omlouvám. :)

Kopírovaní
Nejlepší by bylo, kdyby se to vůbec nestávalo, ovšem pokud to bude nutné, použijte, prosím, zdroj. Samozřejmě "klikačka" k dispozici. :)

Reklama
Proč ne? Reklama je super, jsou věci, které ráda podpořím, ale žádné tapetování. Takové komentáře už mazat budu, to je jisté. :)

To by mohl být výčet toho nejdůležitějšího, rozepsala jsem ho do tří bodů, ale dalo by se to asi shrnout i jen do jedné jediné věty.
Ovšem, to by pak nevypadalo tak důležitě.Pythonissa
 


Anketa

Věříš, že padající hvězda plní přání? ✨

Ano. 😊
Ne. 😁

Komentáře

1 Wendy Wendy | Web | 30. dubna 2016 v 19:49 | Reagovat

Chceš vidět chybu? Tak prč ne xD nechci aby to bylo jako nějaké vysmívání či naschvál. Máš překlep ve slově 'tapetovapi'
Ps:(já v jednom článku mám tak 1000překlepů,tak tenhle koment klidně smaż x) )
Wendy💋

2 pythonissa3 pythonissa3 | Web | 1. května 2016 v 4:37 | Reagovat

[1]:Zrovna v tomhle článku je překlepů ještě mnohem více. Jenže jak mi nešel blog.cz, nešlo mi ani chybu v článku pouze opravit, musela jsem ho vždy vrátit do rozepsaných, což se mi pak nechce dělat když už je článek zveřejněný více jak třeba den, nicméně teď už mi to funguje tak se na to vrhnu. :D
Komentář mazat nebudu, zdá se mi smyslupný. :] Já osobně tyhle přecvaky a překliky nemusím, takže to spíš bylo kdyby se tu objevil někdo jako já, měl kecy tak jsem chtěla aby tu byla možnost chybu opravit, stejně tak omluva, prostě formalitka - slušnost a zkušenost z předchozího blogování. :D :]
No komentář je snad už bez překliků. "D :) Dobrou noc a díky za upozornění, jdu to opravit vše hned teď. :) (nebo možná za 5minut :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama