No time for writing.

29. dubna 2016 v 22:52 | Pythonissa |  Diary
Čau čau čau,
jaký byl Váš den? :]Já jsem dnes konecně skončila svůj pracovní týden a před pár hodinami jsem se i prospala po noční. Takže volný víkend přede mnou, super. Chtěla jsem ho strávit psaním a přidáváním článků, ale nevím jak se to stane, že mi do toho něco vždy vleze. Někam musím nebo mi změní volno nebo prostě nefunguje blog.cz, jasně.

Mám tu toho tolik co dát a zatím tu píši článek o tom, jak sem nic nedávám. Někdy mě mé logické uvažování uvádí do razpaků, vážně.

Každopádně teď už pohodlně sedím a snad mě nic nevyruší. Času je fůra, minimálně celá noc.

Plánuji určitě první karetní výklad, který proběhne symbolicky zítra večer na Čarodějnice, což tak nebylo v plánu, prostě to tak vyšlo a mě se to zdá super, nemá to žádný vyšší důvod, snad je to pouze symbolické a estetické, tak nějak.

Taky budu muset předělat rozcestnik u myšlenek na papíru, protože... není vyhovující proto, co tu má být a také jsem před nedávnem zjistila, že úvahy, coby literární díla patří do prózy, což znamená jsem je celou dobu řadila špatně, nicmeně super poučení, už se nespletu. :)
A urcitě sem hodím něco nového, co jsem napsala, mam tu pár básniček a jednu kapitolovku. Pffff. Ta kapitolovka je velký risk, je to hrozně složité napsat, hlavně ten začátek mi přijde příkrý. Však uvidíte sami, během tohoto víkendu. :)

A ještě tu mám jednu myšlenku s kterou už chvililinku koketuji a to, že bych mohla začít natáčet určitá videjka... napadlo mě to i kvůli kartám se kterými bych ráda spojila i meditace. Já osobně při meditacích oceňuji když mi do uší hraje nejen hudba, ale je do toho příjemným hlasem namuven smysluplný text a myslím, že je jich namluvených v čestině málo.
Ale nejen meditace, snad i obyčejné vlogy, uvidíme. Foťáček už je na cestě... :) Zatím s tou myšlenkou jen koketuji, ale náš flirt je každým dnem vášnivější, takže uvidíme jestli to nakonec dáme dohromady, zatím to vypadá nadějně.

A je to tady, musím napsat mejl. Sakra, zase něco. Slíbila jsem, že to bude nejdelší email meho života, takže to chvilku zabere.

Zatím se s Vámi loučím

Pythonissa
 


Komentáře

1 Wendy Wendy | Web | 30. dubna 2016 v 19:45 | Reagovat

V životě jsem  výkladu karet nevěřila
W💋

2 pythonissa3 pythonissa3 | Web | 1. května 2016 v 4:46 | Reagovat

[1]: Ano, jsi na tom stejně jako 70% populace, takže to je v pořádku jak brambory v řádku. :D :] Snad tu nalezneš jinou rubriku, která tě zaujme. :] :]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama