My cards

20. dubna 2016 v 22:46 | Pythonissa |  Archangels cards
Zdravím, přátelé, dnes již podruhé. :]

Předtím, než začnu přidávat výklad karet na týden [ano, rozhodla jsem se, že výklady budou týdenní] představím Vám své dosavadní karty a střípek ze své minulosti. :]
Vykládám už od 12 let, myslím, že to máme v rodině. Znamená to tedy, že vykládám už 10let a je to můj koníček.

Karty budoucnost neurčují. Tu určujete vy. Karty nám jen občas pomáhají najít jinou cestu, změnit ji a lépe se vyrovnat s osudem. Odstranit negativitu a jiné bloky, pouta k minulosti nebo k osobám... Karty jsou v podstatě vždy pozitivní. Jejich úkolem je nás motivovat. Ale já osobně třeba nevěřím na náhody. Vy věříte, že pokud si z balíčku 60 karet vytáhnete po soustředění na otázku jednu kartu v náhodu? Co když si ji vytáhnete i na podruhé? Tu stejnou kartu?
Já věřím svým výkladům, ale když jsem se včera ptala třikrát na jednu otázku a karty mi řekly jasné ANO, já jsem volbu stejně neučinila. Věřím, že karty jsou tu, aby nám pomohli a ukázali, že budoucnost může být lepší pokud budeme chtít, ale pořád nám zůstává svobodná volba.

Ezoterik může vést dobrý business. Protože už jen za malý střípek z budoucnosti jsou lidé ochotni zaplatit neskutešně moc peněz.
Já osobně razím heslo, že spravný věštec si za svou práci platit nenechá. Velmi ráda přijmu dar, dle možností zakazníka, což koneckonců mohou být i peníze, ale.. :]

Andělé světla
- to jsou karty vlevo s popisem. Obsahují 52karet. Používám je na rady, afirmace, chcete li. Jejich autorkou je Diana Cooper, která má na svědomí ještě pár jiných duchovně zaměřených titulů jako kouzla jednorožců, andělské karty pro děti atd.

Koupila jsem je použité v antikvariátu tři roky po tom, co jsem zjistila, že výklad karet bude mým koníčkem.

Velké karty archandělů
- autorkou je Ulrike Hinrichs. Sada o 18kartach. To jsou druhé karty, mnohem složitější, ale s nimi to vše začalo. Je to v podstatě 18kroků zasvěcení, cílem těchto karet je naučit se vidět srdcem.P.S.: Jo, je to špatná fotka.

Pythonissa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama